Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért kezdett el erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért kezdett el erről beszélni, kérdezgetni?

Figyelt kérdés

Elõször arról h hogyan vesztette el 15 évesen(ami fiúknál korainak számít vagy nem?)

Aztán meg arról faggatott kivel csókolóztam,ismeri e stb...Meg amikor hívtak,kérdezte ki volt és mit akart?

Szóval ezeket miért csinálta?Amúgy egy nõcsábász a fiú.És egy randin voltunk...

18L/F



2013. máj. 22. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan a faszból tudjuk?
2013. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
puszcsi
2013. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
debil
2013. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ájszíjú ***** válasza:
mi folyik itt?
2013. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
gyöngyösön !!!
2013. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt akarja, hogy vegyél neki egy kecskét.


Most komolyan, honnan tudjuk mi, hogy mire gondolt?


Valószínűleg egyébként csak érdekli, hogy milyen az "előéleted".

2013. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kössz az idióta válaszokat -.-"

Kb ezeket már nagyjából tudta,hisz osztálytársak voltunk gimiben...

2013. máj. 22. 23:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy osztálytársak voltatok, élő adásban végigkövethette a nemi életed? Jó kis osztály voltatok.


Szerintem le se sz*rt eddig, és ezért most megkérdezi ezeket. Miért kellett volna veled foglalkoznia a gimi alatt? Nem köteles tudni az összes kis kapcsidról hónapra pontosan... Lehet most tetszettél meg neki, mert rút kiskacsából hattyú lettél (gondolkodj el ennek a valószínűségén), vagy már nem maradt más lány, akivel elmehetne... Tudod a "nőcsábászoknak" egy idő után kifogy a keret.

2013. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már bánom h feltettem ezt a kérdést....nem is tudjátok mi van a háttérben-pedig ezt boncolgatjátok....egy egyszerû kérdést tettem fel amire nem is kaptam választ.. na mindegy...nem is foglalkozok ezekkel amit írtatok,hisz nem is ismertek...
2013. máj. 23. 10:50
 10/13 A kérdező kommentje:
"Nemi életed" ezen jót nevettem,ugyanis még szűz vagyok :D És nem azért mert rút kiskacsa vagyok....hanem éppen ellenkezõleg...csak nem találtam olyat aki méltó rá...
2013. máj. 23. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!