Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg?

Figyelt kérdés
Már egy éve megismertem egy fiút,és szeretem,meg minden,már csók is volt,de félek megmondani a szüleimnek,mert még soha nem volt:/

2013. máj. 23. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Cső mutter van pasim.
2013. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
korod??
2013. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14
2013. máj. 23. 14:58
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Nagyon vigyázz, hogy mit csinálsz. Mit engedsz és mit nem ennek a fiúnak. Borzasztóan fiatal vagy, semmiképp ne add oda magad neki és másnak sem! Nem tudom, a szüleid mennyire vehemensek, de egy-két füles is leeshet, erre készülj fel! Ha nekem lenne gyerekem és 14 évesen el akarná kezdeni, nem örülnék egy kicsit sem. Más kérdés, hogy én úgy neveltem volna, hogy ne csak az apja, hanem a legjobb barátja is legyek, akihez mindig, mindennel oda lehet menni és meg lehet beszélni! Kevés az ilyen szülő, pedig rengeteg kellene belőle, mert a mai tinik nagyon rossz helyzetben vannak!
2013. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon édes és megértő szüleim vannak:))
2013. máj. 23. 19:48
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Akkor ne félj, állj eléjük, kérd meg őket, hogy üljenek le veled és beszélgessetek egy számodra nagyon fontos dologról. Ami soha nem volt még életedben, ezért tőlük kérsz tanácsot, mit kellene tenned.
2013. máj. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!