Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, 6 éve ismerem, de elmúlt fél évben nagyon megtetszett. Igazából minden a facebookon indult. (sajnálatos ügy, de ezen már nem tudok változtatni) Sokszor chateltünk és sokáig. Eleinte csak a személyiségébe szerettem bele, mert a suliban teljesen az ellentettjeként viselkedik. Később már külsőleg is egyre jobban feltűnt, hogy milyen helyes. Közben voltak még chatelések, de egy idő után azt gondoltam, hogy nem akarok tolakodni, szóval ha akar akkor ő írjon, mert addig az esetek kétharmadában én kezdeményeztem. Most viszont már egy hónapja nem írt, és én sem írtam, mert tartom magam az elveimhez. De közben meg egyre jobban tetszik. Egy dolog a baj, hogy hamarosan elballagunk, ugyanis nyolcadikosok vagyunk és nem egy suliba fogunk menni. Nem tudom, hogy érdemes lenne e a későbbiekben is folytatni ezt az egészet. De a suliban próbál valamilyen szinten közeledni hozzám (vagy lehet csak én képzelem annak) meg a chat közben is nagyon jól elvoltunk. Szerintetek? És kérlek ne akadjatok fenn, hogy még csak ennyi idős vagyok stb. Nem vagyok olyan "minden második fiúba beleesek" típus. Köszönöm

2013. máj. 23. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés, pláne, hogy sem téged, sem a srácot nem ismerjük. De igazából az nem baj, hogy másik iskolába megy, ha mondjuk ugyanabban városban/kerületben maradtok. Nemcsak osztálytárssal lehet járni, hanem messzebbről is lehet keresni, ha meg tudjátok oldani a találkozást.

A másik pedig, hogy ő közeledni akar-e. Hát, egy 14 éves fiú, kb maga sem tudja, hogy mit akar. Esetleg beszélgess vele, puhatolózz személyesen, hogy miért nem írt, mert régen beszéltetek és az jó volt, vagy hasonló. Hátha kiböki. Ha meg nem, akkor vagy nagyon béna, vagy nem is érdekled. :P

Nagyon helyes, hogy tartod magadat az elveidhez. Hidd el, sok bajtól megóvhat még az életben, ha van tartásod. :)

2013. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A srác egy kis faluban él, közel a városhoz, ahol én lakok (tényleg nagyon közel, max 5 km) én viszont egy másik, kisebb városba megyek tanulni, persze ő is buszozik és én is azt fogom majd tenni, szóval a buszpályaudvaron még biztos látni fogom. Személyesen megkérdezni. Na erre én is gondoltam, de az eléggé fura lenne, ha minden bevezető nélkül megkérdezném, hogy mi a helyzet. Annyit meg nem tudunk beszélni suliban, hogy legyen megfelelő bevezetés. Suliban csak a "sulis" témákról van szó. Bevallom egy kicsit meginogtam, de aztán eszembe jutott, hogy tényleg nem akarom azt a képet lefesteni magamról, hogy én egy nyomulós lány vagyok. Egyébként köszönöm a gyors választ, kicsit megnyugodtam, hogy helyesen cselekszem, már amennyire ez ebben az esetben lehetséges. Persze továbbra is várom az ötleteket! :)
2013. máj. 23. 17:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!