Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi volt a legrosszabb eddig, amivel a pasik megbántottak? Mit csináltak?

Figyelt kérdés
És mit tettetek azért, hogy ne sírjatok, elfelejtsétek őt? Kort is írjatok!
2013. máj. 23. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

azért a sírásig nem jutottunk, de mondta h "de hát neked van melled"

utána mondta h a laposabb formákat szereti :D

2013. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs, inkább úgy kérdezem: Nektek mi volt eddig a legrosszabb, amivel EGY pasi megbántott? Mit csinált/mivel bántott meg?
2013. máj. 23. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátság volt köztünk (+extrák), többet akartam, azt mondta hogy jobb a barátság, és hogy ígyis csak engem szeret, 1 hét múlva már egy idegen csajnak fogta a kezét
2013. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Általános iskolás koromban az egyik egyszer "jófejségből" szétszórta a tazóimat a teremben, eléggé sírtam akkor. Aztán idővel valahogy sikerült elfelejtenem és túltennem magamat rajta. (De kösz, hogy megint eszembe juttattad...) Szerencsére azóta nem volt dolgom ilyen szemét alakkal.
2013. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Odáig voltam egy srácért, aki tudta ezt és egy buliban teljesen megalázott, kigúnyolt a többiek előtt a külsőm miatt. Habár azóta állandóan keres,(mert tettem érte hogy szebb legyek), már nagyon nem érdekel. Abban a pillanatban lemondtam róla, amikor megtudtam hogy milyen is valójában, de ezt a megalázást még a mai napig nem tudom elfelejteni és még mindig gáz van az önbizalmammal :/ 20L
2013. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"Nem akarok tőled semmit, mert nekem a nagymellű teltebb nők tetszenek, nem a modell alkatúak, mint te, de bármikor szexelhetünk, ha arról van szó." Na itt elküldtem a büdös b*zi, k*rva anyjába és apjába.
2013. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs összejöttem az exemmel, de van egy haverom akinek biztos tetszenél.."
2013. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"nálad ezerszer szebb barátnőt keresek, de szexkapcs. lehetne, persze ha a tested is jó a ruha alatt"

kiröhögtem, de azért fájt :(

soha nem mondtak még ilyet, alapból nem is nézek ki olyannak, aki szexkapcsolatba belemegy.

nem is ismert az a pasi, ráadásul úgy mondta nekem, mintha én nyomulnék rá, miközben ő jött oda hozzám.


20

2013. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
életem első szerelme megcsalt, majd fél év múlva jött azzal, hogy csak nem jó mással, senkivel sem tud ismerkedni mert én járok a fejében mindig. Aztán megfenyegett hogy ha nem megyek hozzá vissza megölet. :) nagyon fájt hogy az első szerelmem, ami két évig tartott így be lett mocskolva. Rá pár hónapra megint felkeresett, hogy ha nem is vagyok vele együtt, legalább szexelhetnénk. XD na itt küldtem el az anyukájába. Elköltöztem azóta és leszállt rolam. De a szép emlékeket sikerült elferdítse.
2015. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik máshogyan életre szóló trauma.


Annál, aki közölte, hogy hozzám nem tud ragaszkodni és az exét szereti, a bizalom veszett el minden ember felé.


Annál, aki folyton 18+ fotókat kért tőlem és perverzségekre akart rávenni, az egészséges intimitás és az idealizmus a kapcsolatok természetéről. (Mondjuk, hogy a barátod azt mondja neked, hogy szeret, ahelyett hogy “de ráverném az arcodra.)


A harmadiknál (szexkapcsolat(?)) folyton azt kaptam meg, hogy mennyire zs kategóriás vagyok és hogy - szintén - engem nem lehet szeretni. Pláne rosszul esett, mikor láttam, hogy az előttem lévőknek a s*ggét kinyalta nyilvánosan, én pedig annyit nem érdemeltem, hogy normálisan kommunikáljon velem. Tudtam volna szeretni nagyon, de teljesen házisárkány lettem rövid idő alatt. Sosem fogom már visszakapni azt a kevés önbizalmamat sem ezek után, hogy nemcsak egy vágóhídi hús vagyok, amit el lehet csócsálni és kiköpni a moslékba.

2022. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!