Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha olyan kancsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyan kancsal vagyok hogy már szinte kettőt látok? Kelleni fogok valakinek így?

Figyelt kérdés
és idegesít érzem is magamon most is néztem a tévét és láttam a tévébemondó mellett egy fél tévébemodót még kb
2013. máj. 23. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát iszonyat nehéz dolgod lesz.Még a ronda fiúk is nehezen találnak párt maguknak
2013. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Merre vagy kancsal? Debrecen" hát ezen behaltam:D:D


Amúgy szerintem menj el egy látszerészhez, hátha fel tudnak írni neked egy szemüveget, ami helyre hozza a kancsalságot.

2013. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A postának pont te kellesz!


Kiválló postás lesz belőled. Egyszerre tudod majd nézni a levelet és házszámot. Egyik szemmel nézed címzést, másikkal a házszámot.

2013. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Itt érdeklődj! Nekik szerintem te kellesz.


www.gazdaságiminisztert-és/vagy-jegybankelnököt-keresünk.hu

2013. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia!

Ne keseredj el! Tudom milyen rettenetes érzés. Nekem is szemtengely ferdülésem van. 19 éve boldog házsaságban élek.Három gyönyörű gyermek édesanyának mondhatom magam. A mai napig zavar ,hogy beteg a szemem. De a családom így szeret. Szóval fel a fejjel ,mert biztos rád is vár valaki ,akit cseppet sem zavarja ,hogy beteg a szemed.

2014. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!