Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idióta vagyok ha újra írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idióta vagyok ha újra írok neki? 25/f

Figyelt kérdés
Régen a barátnőm volt egy bizonyos lány elvoltunk jó volt , rossz volt , jó volt szóval teljesen normális kapcsolat volt de vége lett voltunk ( 18-20 évesek ) azóta annyi változott hogy én annyira nem jövök már be neki nekem meg nagyon tetszik még mindig, félreértés elkerülése végett nem változtam csak 1 dologban kb 82 KG voltam akkor most meg durván 70-72 a 180 CM hez, viszont nagyon sportos és ha izmosnak lehet nevezni egy 72 kg -s srácot akkor az , az elmult 3-4 évet csak edzéssel töltöttem nem kondi hanem MMA , k1 , napi 13-15 km futás (ez attól függ hogy haza is futva megyek e) és messze jobban érzem magam. Régen nagyon bejöttem neki de legutóbb kb 8 hónapja amikor elhívtam randizni nagyon csúnyán megszólt de igyekeztem jól normálisan lereagálni a dolgot és én próbáltam beszélgetni neten vele de nem jött válasz és azóta nem is írok már neki pedig még mindig nagyon tetszik és akarnék de ha kellemetlen neki akkor nem teszem , eltelt 8 hónap és gondolkozok hogy ráírjak e és kitudok e bármit hozni ebből de nemtudom hogy ilyenkor mi a helyes.
2013. máj. 24. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
igen!
2013. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az a helyes,hogy nem futunk olyan szekér után,ami nem vesz fel.....nem jössz be neki,ne erőltesd a dolgot,mert

csak magadnak ártasz vele.....keress olyan lányt,akinek tetszel!

2013. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
logikus :) csak egy rossz ötletvolt
2013. máj. 24. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy az a rész lezárult.


Nekem is rossz volt amikor ebben a cipőben jártam, és én is kondizni kezdtem :), bár én csak futás+ konditeremmel (mai napig), és én is felakartam hívni-ráírni, de szerencsére rájöttem, hogy annak vége.


Sőt most már mondhatom, hogy az a lány aki, akkor elment az már nincs többet. Megváltozott jellemileg, és nem csak ő, hanem én is, szóval abból a kapcsolatból már mindkét fél halott, megváltozott, nem létezik ugyanúgy, és nem képeznénk újabb egységet.


Hát ez van.... ilyen az élet... változunk, ha tetszik, ha nem.... a helyes az, ha békén hagyod őt is, magadat is a gondolattal.

2013. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!