Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért vagytok egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért vagytok egyik nap feltűnően kedvesek egy lánnyal és miért mosolyogtok rá, ha másnap meg észre sem veszitek szinte?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Engem is érdekelne! :)
2013. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert csak.
2013. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is kérlek ne általánosíts.Ha felteszel egy kérdést kérlek úgy fogalmazz,hogy az illetőre irányuljon a kérdés.


Tetszel a srácnak.De nem mindig ő akar keresni téged.A másik meg annyira nem tetszel neki,hogy folyamatosan udvaroljon

2013. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen! Nem szoktam vigyorogva bájologni.
2013. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na, fasza! Még egy általánosítgató liba!
2013. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:

van aki ilyen van aki nem.

Van aki azért mert érdekből mosolygott csak aznap.

Van aki azért nem mert hiába mosolygott a csaj rá sem bagózott.

van aki meg meggondolta magát...úú ez mégsem olyan jó...

2013. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja! Nálam ez akkor van így mikor mosolygok és kedves vagyok a lánnyal de a lányt roh*dtúl nem érdeklem.
2013. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem vagyok általánosítgató liba, elég nagy taplóság ismeretlenül ilyet mondani, másrészt a kérdésem azoknak a fiúknak szól, akik szoktak így viselkedni és nyilván nem azoknak, akik nem....Azért tettem fel így a kérdést, mert több fiúnál is megfigyeltem.
2013. máj. 24. 18:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert lehet hogy előző nap kialudt volt , "ma" pedig fáradt ilyesmi... :D
2013. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt akarom hogy ne csak én keressem őt.
2013. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!