Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az akit nem érdekel a mozi és a mai filmek?

Figyelt kérdés

az illető 25f

az oké,hogy moziba nem szeret járni,de,hogy a mai filmeket sem ismeri,ez nekem fura

nektek is?



2013. máj. 24. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem mérvadó, ettől még lehet valaki jó ember


a vasember 3 mondjuk király, kár, hogy kihagyja! :D

2013. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan elítéled? Engem se nagyon mozgat a mozi, sőt a mai filmek sem annyira 17 évesen jobban érdekelnek az 1980-1990 közötti filmek, és inkább sorozatokat nézzek:D
2013. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

na pont azt kérdeztem tőle:D

és nem tudta,hogy melyik az,egyiket sem látta,ennyire nem néz filmeket,ez szerintem gáz:/

legutóbb valami romantikus filmet nézett:D

2013. máj. 24. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet koravén ,vagy egyszerűen ilyen és ez nem érdekli..
2013. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Amíg nem mondja,hogy "nem tévézek és nincs is tévém,mert csak a szenny van benne" (zárójelben jegyzem meg,ha nincs tévéje,akkor honnét veszi?),addig nem gáz.
2013. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hidegen hagy a filmipar, főleg a mai, de ettől még bőven műveltnek érzem magamat. És te? Például szeretsz olvasni? Mennyire ismered a kortárs irodalmat? Vagy nem is érdekel?
2013. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nem izgatnak a mai filmek. Moziba se járok. Kb 10 évre visszamenőleg nem ismerek semmit. Animés vagyok inkább, azok érdekesebbek számomra. Tehát ne ítéld el azt a tagot. 20/F
2013. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális szerintem.

Őt így kell elfogadni, kész.


17/L

2013. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én sem járok mozizni, nekem alapból nehéz megnézni egy másfél órásnál hosszabb filmet, mer ennyi idö alatt elzsibbad a valagzatom.

az akciófilmek meg tök uncsik lettek nekem mer mâr nem tud semmi lenyügözni technika terén. nekem is kb. annyira szórakoztató a mozi, mint lemenni a kisboltba kenyérért. vígjátékokon kívül nem nagyon szoktam rendes filmet nézni csak dokfilmeket.

2013. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!