Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan amikor a legrosszabbkor jött rátok a pisilés, kakálás, és már nem tudtátok visszatartani?

Figyelt kérdés

kort is írjatok légyszi.

velem az történt meg, hogy elmentem pizzázni a barátaimmal, de már nem voltam wc-n 4 napja, aztán hirtelen rámjött út közben, és muszáj voltam bekopogni gyorsan egy idegen házba, mert olyan hirtelen rámjött hogy tuti gondban lettem volna, ciki de ez van. :D



2013. máj. 25. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Van önuralmam és egészséges emésztésem.

24L

2013. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Na,ez lehet hülye kérdés,de az miért ciki,ha valaki elmegy wc-zni?:D
2013. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen volt, egyszer már egy éve nem voltam WC-n... A folytatást kitalálod te? :D :D
2013. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
az önuralom hogy jön ide kedves első? beszarás...
2013. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

elve már az ciki, hogy egy idegen embernek vagyok kiszolgáltatva, meg eleve, hogy kinyitja az ajtót: "bocsiii használhatnám gyorasan a mosdót??"

És h azt mondja nem mi van? összeszarom magam az ajtója előtt?? :S

2013. máj. 25. 18:16
 7/12 anonim válasza:
elmentünk kirándulni az osztállyal, egyszer csak éreztem, hogy kakilnom kell. nem aggódtam, mert elég sokáig vissza tudom tartani. délutánra viszont már nagyon durván kellett. alig mertem megmozdulni, nehogy kijöjjön. pisilni mindenki pisilt bokorban, de azért a nagywc elég ciki lett volna. estig minden erőmmel szorítottam, alig vártam, hogy hazaérjek és kirakjam. utcán is többször meg kellett állnom, leülni egy padra, annyira jönni akart. a kapuban óráknak tűntek a percek, mire kinyitottam a zárat, éreztem, hogy max. 1 percem van hátra, erre bemegyek és a bátyám ült a wc-n, akinek minimum fél óra. hiába dörömböltem, hogy besz**ok, azt mondta, ő is most ment be, úgyhogy nem volt más választásom, elővettem egy zacskót és belenyomtam. iszonyú megkönnyebülés volt!
2013. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó xDDDDD
2013. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen .. a barátomnál ... nagyon kellett pisilnem... de nem nagyon merek idegen helyen elmenni így nem mentem és vissza tartottam... de nagyon erölködnöm kellett hogy egy ˇnormálisˇállapotot mutassak felé :ss 15/L
2013. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az a ciki, amikor táborba a szobatársaid arról beszélnek a papírvékony fal mögött hogy mit csinál már annyi ideig -.- mintha nem tudnák vagy ők nem járnának wc-re nem csak pisikélni
2013. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!