Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex vagyok szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok es vannak bizonyos kinezetu lanyok akik bejonnek.van egy ilyen lany is a sulimban .akire ha ranezek akkor tetszik.de amugy volt egy egy eves kapcsolatom mar egy fiuval aki elhagyott szoval emtudom mert amugy eddig nem gondoltam lanyokra
2013. máj. 25. 20:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha már elképzeléseid is vannak vele kapcsolatban, akkor lehet.

Ezt te tudod, te érzed.

2013. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok lannyal komoly kapcsolatot .es nem fantazialtam rola.csak ha meglatom akkor valami megfog benne.egy evvel fiatalabb nalam es hasonlo mind belsoleg mind kulsoleg hozzam
2013. máj. 25. 20:56
 3/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak kíváncsi vagy rá, mi az, amiben ő több, vagy kevesebb.

Nem feltétlen vagy biszex, vagy leszbikus ettől.

2013. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de jó esély van rá.
2013. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy pont a hasonlóság.Én is megnézem a hozzám hasonló srácokat, de nem azért, mert homokos, vagy bi vagyok.
2013. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
..én pld. azért nézek meg másokat, főképp, akik hozzám hasonlóak, hogy felmérjem, miben jobban, miben rosszabbak, ezeken javíthatok..Tudat alatt te is ezt érezhetted meg.
2013. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Lehet :) mert eleg csondesnek latszik es olyan rejtelyes.
2013. máj. 25. 21:11
 8/23 anonim ***** válasza:
...és te az vagy?
2013. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen :) csondes vagyok inkabb .
2013. máj. 25. 21:14
 10/23 anonim ***** válasza:
Az nembaj...Onnan fogod tudni egyébként, hogy az vagy-e, vagy sem, hogy ha már a fantáziád nagyon beindult.
2013. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!