Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyere át filmezni mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyere át filmezni mindenképp szexet jelent?

Figyelt kérdés
Volt aki tényleg filmezett ilyenkor? Értetek valaha a film végére?
2013. máj. 26. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen

Igen

Igen

2013. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem!

Aztán ki tudja. DE amndó vagyok, ha egy kis emberismerettel rendelkezel, tudod, hogy mit akar ez jelenteni. Mi semmit nem tudunk az invitáló félről...

2013. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem.. vagyis télleg kinek mi..

én amikor legutoljára áthívtam a barátomat filmezni úgyanígy félre értette ahogy te most..pedig én télleg csak filmezni akartam meg összebújni

2013. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam sem evidens, hogy mást jelentene.
2013. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem jelent mindenkepp szexet.

de lehet szamitani hogy lesz probalkozas :)

2013. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam sem azt jelentené.

Simán végig tudnék nézni egy filmet egy nővel (akár ha az ölemben ül is) úgy, hogy nem kezdeményeznék szexet!

Fontos része az életnek, de nem csak erről szól minden!

Amúgy jó lenne most például egy nővel filmet nézni, vagy csak együtt lenni...

29 F

2013. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt h végig néztük a filmet,volt h nem:D De nem feltétlenül jelenti azt,h csak szex..mi volt h elbaromkodtuk..csikiztük egymást:D
2013. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát amennyiben a legjobb barátnőm hív át nem... :D Amennyiben a barátom, nem biztos. Volt már hogy tényleg filmeztünk, és értünk is a végére ha érdekelt a dolog.
2013. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!