Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfi szeretője vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfi szeretője vagyok. Most gyermeket várok tőle. Egyszerűen tanácstalan vagyok!?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. 2 éve vagyok a szeretője egy nős férfinak. Tudom, nem szép dolog ez így,érte a 3 éves kapcsolatomat hagytam ott, úgy, hogy tudtam hogy az ügyünk lényegében halott. De szerelmes lettem, milliószor meg akartam szakítani a kapcsolatot, de amikor a tettek mezejére léptem, mindig történt valami, amiért nem úgy alakult.Nem hagyta hogy elhagyjam, mindig ő tett valamit, hogy a kapcsolatunk "jobb" legyen. Van egy 17 éves fia is.

Legutóbb amikor ki akartam lépni, még nem tudtam hogy várandós vagyok. Mondta hogy értem elhagyná a feleségért, csak kell még egy kis idő. Persze, az eszem tudja hogy ez nincs így, de a szívem mást diktál. Vele maradtam. Két hete tudtam meg, hogy várandós vagyok. Először el sem mertem neki mondani, mert féltem hogy lelép, és többet nem látom. Amikor rászántam magam, majd kiugrott a bőréből, úgy örült neki. A lelkesedése mostanra sem csillapodott, szerencsére,már a neveken gondolkozik. De teljesen tanácstalan vagyok, mert nem akarok egyedül maradni a gyerekkel. És ha ez később derül ki, akkor már nem tudok mit tenni. Nagyon félek az egésztől. Szeretném ha velem lenne, de...egyáltalán nem tudom mit csináljak.

(Most ne jöjjenek a r.bancozások meg ilyenek, teljesen tisztában vagyok vele hogy undorító dolog, de ezt visszacsinálni már nem tudom sajnos)Valakinek lenne tanácsa? A legjobb lenne kiszállni...de egyszerűen nem tudok..így meg pláne :(


2013. máj. 26. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Így jártatok!
2013. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges litániát írnod, mellesleg szerintem úgy sem fogod megfogadni a tanácsokat, százszor leírtad hogy nem szakítod meg vele a kapcsolatot....Akkor mit vársz?
2013. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt írtam le százszor, hogy bármikor akartam megszakítani vele a kapcsolatot, ő nem engedett el.
2013. máj. 26. 11:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, undorító dolog. A sors büntetése, valahol meg is érdemled.


Na de tanács: ha a csávó ennyire lelkes, akkor valószínűleg el lehet intézni, hogy te kiszállj a kapcsolatból, ő meg fizesse a gyerektartást. Ha nem egyezik bele magától, mondván, hogy mástól is lehet a gyerek, akkor ott az apasági teszt.


Szóval ha ez megvan, te szépen békén hagyod, keresel egy pasit, hogy legyen apukája is szegény gyereknek(ezúttal nem nőset/jegyest/párkapcsolatban élőt), ő meg majd pénzzel fizet azért, hogy ilyen szemét módon hazudott a feleségének, és csalta.


Ez a legjobb, amit tenni tudsz. Ha már most így függsz egy olyan pasitól, akinek már van felesége, akkor nem tudom mit csinálnál, ha kezet emelne rád, mint a védtelen szeretőre, aki simán egyedül maradhat egy gyerekkel.


17/L

2013. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy nem engedett el. Jajj ilyen nincs! Ha te meg akarod szakítani valakivel a kapcsolatot! Akkor megteszed! Főleg egy házas pasival! Utolsó mentsvárként megfenyegetheted hogy feldobod az asszonynál ha nem száll le rólad! Tehát EZ NEM KIFOGÁS!
2013. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés ? Mert hiszen, már semmit se tudsz tenni, nincs választásod.
2013. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

El is lehet vetetni a gyereket, vagy örökbe adni. Mindkettő szörnyű tett, de néha nincs választás.

Mellesleg szüleiddel laksz? Ha igen, ők tudják-e, hogy terhes vagy? Tudnának segíteni egy gyerek felnevelésében, vagy teljesen egyedül élsz, és még dolgoznod is kéne egy újszülött mellett?

Egyébként meg szerintem nem fog elválni a feleségétől miattad.

2013. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egy barátnőmmel lakom..de a szüleim nem tudják, sőt, az egészről nem tudnak.

Van megspórolt pénzem, szerencsére elég, de ettől eltekintve, valószínűleg kéne a gyerek mellett dolgoznom.


Én is tudom sajnos, hogy nem fogja elhagyni.

2013. máj. 26. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg váljon el a mostanitól, mert nem hiába kellettél te neki. Persze a fiát ne hagyja teljesen cserben.
2013. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Engem nagyon erdekelne ,hogy -hogy dontottel ? Mi tortent meg tartottatok a babat? Egyutt vagytok? (hasonlo ,helyzetben vagyok es tanacstalan ezert erdekel).
2013. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!