Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok a kényeztetést?

Figyelt kérdés

Hallom és olvasom időnként lányoktól, hogy barátjuk lett, aki szereti őket, és ezt kifejezve időről időre édességgel lepi meg őket. Ettől felszednek pár kilót, és rögtön fogyózni akarnak. Nem fogadják el, hogy a barátjuknak így is tetszik.


Én azt gondolnám, hogy ez lehetőség lenne, hogy egy kicsit büntetlenül bűnözhessen az ember, és engedjen az édes kényeztetésnek.

Miért nem találni olyan lányt, aki képes elengedni magát egy kicsit?


Meglepő hogy van olyan fiú, akiknek kevés szebb dolog van annál, mint kényeztetni egy lányt, és látni, ahogy az édes kényeztetés egy kicsit az alakján is meglátszik?

Ez elismerés tud lenni egy fiúnak (nekem), hogy mellette a lány el tudja kicsit engedni magát, élvezi az életet, és nagyon boldog Ez engem is jó érzéssel töltene el.


Olyan lehetetlenség ilyen lányt találni? Mindenki modellnek készül és grammra számolja az ételt? Vagy én vagyok bolond húsz éves fejjel, hogy így akarok boldogítani egy lányt és hogy egyben így akarom tőle magamat is boldogabbnak érezni?



2013. máj. 26. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mármint... te azt élvezed, hogy hízót nevelsz az asszonyból?? Akkor inkább adj neki kukoricát, lehet olcsóbban megúszód!
2013. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert attól, hogy van barátja, az még nem a férje! gondolnia kell arra, ha visszakerül a "terepre"
2013. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tök jó, hogy nem zavarnak a plusz kilók meg minden, de arra nem gondolsz, hogy ő mondjuk nem érezné jól magát úgy?
2013. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem úgy értettem hogy 100 kilósra akarok hizlalni egy lányt... te jó ég :D

Klassz amikor így a szélsőségekig feszítik a másik mondatait... jó megy a deductio ad absurdum ;)


A felhízlalás és hogy a lány teltebb mint megismerkedéskor, van egy kis szakadéknyi különbség :P


de azért kössz a választ :D

2013. máj. 26. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, pont attól a havi 2-3 kis csokitól hízunk el...
2013. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevéske csiokitól senki nem hizik meg, de sok lány sok csokitól sem. Szóval elég tapaszatlatlan lehetsz hogy erről ilyen okfejtést irtál.
2013. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#2 Teljesen igazad van, erre nem gondoltam, tetszik a válaszod :)


#3 Neked is igazat adok, bár ezt nem tudom megérteni, de elhiszem neked :)


#5-6 Érdekesnek tartom hogy kiemeltétek a csokit, habár konkrétan ezt le sem írtam. Az "időről időre" pedig konkretizálódott a havi 2-3 csokiban. (Napi 2-3 is lehetne, nem igaz? :P)


#6 Tényleg hiányzik a tapasztalatom, de mint ahogy írtam is, sok esetet itt interneten olvasok, egy-kettő pedig ismeretségből. Adja magát, hogy aki nem hízik, az nem fog erről panaszkodni nem? Innen eredhet ez a - véleményed szerint - torz nézet. De végül is ki dönti el mi a torz? Az igazság odaát van :D

2013. máj. 26. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!