Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok 15 éves és van 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Canda14 kérdése:

Lány vagyok 15 éves és van 1 unokatesom aki fiu es velem egyidos, egy suliba jarunk es az osztaly tarsam is. Es mindig mongya hogy szexi vagyok es hogy siman lefekudne velem ha nem lennek rokonok, nem vagyok vekoony. Szerintetek ki viccel?

Figyelt kérdés
Meg azt monta hogy jo a seggem.ja es mindig simogatna a combom csak en nem hagyom neki es azt is momta hogy az egyik fenykepemre felalt neki. Pedig nem vagyok vekony csaj es en nem akarok tole semmit mivell a rokonom.
2013. máj. 27. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért mert nem vagy vékony még tetszhetsz pasiknak. Sok olyan pasi van akiknek nem a manöken alkatú lányok jönnek be, hanem a nőiesebbek. Én is ilyen vagyok! Valószinüleg szépek a combjaid és formás feneked van!

Én is szívesen megsimogatnám!

2013. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem TE viccelsz.
2013. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már igazán tudnod kéne írni! Ne szaporodj senkivel, rokonoddal meg főleg ne!
2013. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Áh, csak nyelvtant akar gyakorolni veled
2013. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én pl benne lennék egy jó kis nyelvtanban is!
2013. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első unokatestvérek közti házasság egy csomó kultúrában természetes pl. európai uralkodóházaknál is, iszlám világban (Pakisztánban 70%, arab országokban 45%, törököknél 25-30%), magyar családjogi törvény szerint is házasodhatnak. Viszont sok fogyatékos születik az ilyen házasságokból, Dániában pl. hivatalosan is ezzel indokolják azt, hogy a bevándorlók gyermekeinek gyogyókat nyitnak.


Szerintem inkább az lenne jó ha te segítenéd csajozni, ő pedig téged pasizni.

2013. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelőnek igaza van. Szerintem sem kellene intim kapcsolatba kerülnöd az unokatesóddal.
2013. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akár viccel, akár nem, állítsd le a srácot, de sürgősen.
2013. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én megnézném azt a nemvékonyságot!

F.

2013. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15 évesen még amugy sme kéne szexelni. Várd meg amig megérted mi az a szeretkezés. Ha idáig eljutottál akkor élj nemi életet.
2013. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!