Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismertétek meg párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismertétek meg párotokat?

Figyelt kérdés
Szoktam járni bulizni de rájöttem, hogy ott nem igazán lehet olyan lányt találni akivel járhatnék is. Tegnap az utcán láttam egy szép lányt, nem tűnt bulizósnak, de elgondolkodtam, hogy ilyen lányok hova járhatnak ahol meg tudják őket ismerni? Ti, hogy vagytok ezzel? Hol ismertétek meg párotokat?
2013. máj. 27. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
internet. pfejj
2013. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legutolsó partneremet a munkahelyemen. De volt már buliban, strandon és iskolában is. Nem attól függ, hogy hol vagy, hanem a helyzettől és a résztvevőktől.
2013. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pont egy szórakozóhelyen,mi ugyanazt a zenei stílust kedveljük.Most ne diszkóra gondolj!Én kezdeményeztem,és bejött,lány létemre.Lassan egy éve boldogítjuk egymást.
2013. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
interneten:)
2013. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jofogáson rendeltem egyet. :)
2013. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sétálgattam az utcán, amikor hirtelen összeestem. A kórházban ébredtem, a párom hozott be. Vagyis akkor még nem tudtam, hogy az lesz! ♥
2013. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
színház :D
2013. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1.iskola

2. munkahely

3. Kovetkezo munkahely

Es most talan lesz egy randim , szinten munkahely, de masik emelet

2013. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!