Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek az ilyen típusú lányok? A képen látható lányt hányra értékelnétek 10-es skálán?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. máj. 27. 23:50
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
#37 De igen a kérdés kizárólag a külsőre vonatkozik és ez rajtad kívül mindenki számára teljesen egyértelmű, mivel csak te vagy olyan szűklátókörű s*ggfej, aki két kép alapján akarja meghatározni egy ember jellemét.
2013. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy jóindulattal is 7-es maximum, amikor a legjobb formáját hozza. Szóval reálisan egy 6-os, ami átlag fölöttit jelent. Ez a bőr szolizott, ne ájuljatok már el mindentől. 10-es lány az tökéletest jelentene, az is hülyeség hogy "ez egy 10-es", nem, az nagyon ritka, kezdjük itt.

Ha 9-10-esről beszélünk, akkor már inkább ez: [link]

Van némi különbség. Egyébként egy lány 5-östől jónak számít, mivel az az átlag.

2013. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

Ez milyen típus? 23p-s? Vagy még az előző? a 22-es? :))

Dehogy ne csak jófejkedjek szerintem 10-es.


27/nem atom nyomi f

2013. máj. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Superman szeretem. Szóval a pólóját mindenképpen lecibálnám róla.
2013. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
8,5 - némi jóindulattal (mert kedvenceim a barna szeműek).
2013. máj. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
nálam 10/9 pont! kis cuki, törékeny, szép szemű csaj
2013. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
nem rossz, pár menetre jöhetne
2013. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

bár én lány vagyok, de én a latin típusú lányokat tartom szépnek, szóval őt is. 10/8.


De nekem ő a legszebb: [link]


[link]

2013. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
a kérdező által linkelt csaj jobb szerintem, ennek túl álszent feje van
2013. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

Alapvetoen el tudom ismerni, hogy abszolut nem nez ki rosszul egy ilyen tipusu lany, nekem megis mas az izlesem, emiatt valahogy nem erzek benne semmi olyan plusz faktort, ami miatt megragadna bennem.


Nekem peldaul most o az uj favoritom, mert termeszetesnek, egyszerunek, bajosnak, kedvesnek tunik:


[link]


O pedig peldaul azert vonzo szamomra, mert kulonleges szepseg, stilusos es jo fejnek is tunik a vele keszult interjuk alapjan (persze igy mar nem csak a kulso tenyezok jatszanak):


[link]

2013. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!