Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a tulajdonságok így együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KeySpell kérdése:

Ezek a tulajdonságok így együtt?

Figyelt kérdés
A vörös haj, élénk zöld szemek, párosítás mennyire furcsa,elriasztó, esetegesen tetszetős? Egyik közeli fiúbarátom rendelkezik ilyen "jellegzetességekkel".

2013. máj. 28. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez is kb. "instant nyert" a csajoknál. Ahogy szinte minden kombó (szőke-kék, szőke-barna, vörös-zöld, vörös-világosbarna, világosrban-világosbarna, fekete-kék) kivéve a sötétbarna-sötétbarnát. Azt rühellik.
2013. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miiiiaz hogy a sötétbarna/sötétbarnát rühellik? nekem az a kedvencem :D
2013. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Xeno:Ezt mégis miből gondolod?Szerintem neked az egyetlen bajod a hozzáállásod.Ha nem ilyen lennél,lehet,hogy több sikert érnél el.
2013. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2-eshez.
2013. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pasiban nem tudom... Nőben tetszene. :D


Nekem barna hajam van, kékes-zöld szemmel, általában a szemem tetszik a nőknek.

2013. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 - Ugye nem vagy "etnikumbéli"? Eddig csak őkróluk tudom, hogy kedvelik, de én meg őket nem.


Sajnos idesotva 10 éve hallgatom a kékszeműeket dicsőítő mantrákat. A szőke-istenítések pedig annyira népszerűek, hogy mindenki ismeri őket (pl. szőke herceg)


Sajnos manapság sokak azt hiszik, hogy akinek sötétbarna szeme van az tuti, hogy cigány, latin vagy feka.


Ha jobban belegondolok a férfi felmenőim egytől-egyik kék/zöld/szürke szeműek, ergo még errefelé is csak a nőknél elfogadható a dolog, a csávóknak tilos.


A filmekben se sok ilyen csávó van, vagy ha igen akkor csak valami idegeítő gyökér a háttérben. Vagy cigány vagy latin. De persze a "híjdejófiú" szőke meg kékzemű a főgenya meg fekete hajú és véreres szemű.


Túl átlagosak lennénk vagy mi a bajuk velünk?


3 embert ismerek még akiknek ugyanilyen - ebből az egyik egy 50 éves agglegény, a mási kkettőnek se volt - nem is lesz - semmilyen kapcsolata sem. Illetve 2 csajt - na ezeknek viszont mindig volt valakiük.


Jellemző a kettős mérce még itt is.

2013. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"kékes-zöld szemmel, általában a szemem tetszik a nőknek."


Ezt nagyon szeretik amúgy. Sokat köszönhetsz az Adolf-féle agymosásnak aminek hatását máig érződik a hatása! Hatalmas hype-otok van.

2013. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én meg kapásból legalább kettőt tudnék mondani,aki sötétbarna hajú és sötétbarna a szeme és van barátnője mindkettőnek.
2013. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Xenophilius: 4-es válaszoló vagyok, szőke és kék szemű, és mindig a sötét hajú és szemű pasik jöttek be, a szőkék egyáltalán nem. Amúgy a pasim barna hajú és szürkéskék szemű, de nem ezért szerettem meg, akit előtte szerettem, sötét volt minden tekintetben. :)
2013. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jézusom Xenophilius, szerinted csak a kisebbségieknek van sötétbarna hajuk és szemük? :D 2-es vagyok amúgy. az előttem szólóhoz hasonlóan nekem is szőke hajam és kék szemem van, és mindig a sötétbarna hajú, barna szemű srácok jöttek be. mondjuk úgyis a kisugárzás számít, tökmindegy a haj- meg szemszín ha egyébként van olyan jó pasi, hogy ráugranék. de ha eleve így gondolkozol, akkor úgysem lehet téged meggyőzni...
2013. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!