Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jómódu férfiak miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jómódu férfiak miért olyan hülyék, hogy vagyonokat költenek nőkre?

Figyelt kérdés

Jómagam nemrégiben tartozom a "jómóduak közé" (igen megdolgoztam érte), természetesen én is kihasználom az ezzel járó lehetőségeket a "párkapcsolat terén", hogy megdugom az ilyen pénzéhes szukákat (A legtöbbjük egész jól néz ki), de eszem ágában sincsen 5 ezernél többet költeni rá, kb annyi van, hogy hetente más csajjal vagyok, és minimális összegeket kell rákölteni, ők meg abban a hitben élnek, hgy "majd" ilyen meg olyan dolgokat kapnak tőlem. Nekem ez így jó, funkciójuk szerint használom őket, DE.


Rengeteg olyanról hallotam, hogy az ember ilyen százezreket meg olyan százezreket költ, az ilyen "nőkre" cserébe azért, hogy megduják, mert hogy szerelem nincs ot az biztos. Nem értem miért csinálják ezt, elcsóbban is lehet nőket dugni, a maradék összeget meg felajánlják akárhova hamár nincs mire költeni. (Én pl panelba lakom, azt ott számos ember van aki döglődk a hitelével azt néha néha kisegítem őket egy havi törlesztéssel, nagyon új nekem ez az egész, és nincsennek igényeim ilyen meg olyan luxus szaroka)



2013. máj. 28. 19:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Na én meg pénz nélkül is be tudok csajozni, szóval akkor én is kemény vagyok?:D
2013. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

ezért. mert annyi van nekik, hogy már nem tudják mire költsék és így "jótékonykodnak".

valakit előbb meghat egy cupákos puntci, mint egy kopasz rákos kisgyerek, könnyesre sírom magam, de ez van :')

2013. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mert elkövetik azt a hibát, h szerelmesek lesznek.
2013. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát a pénzel csajozást nem nevezném csajozásnak, kb olyan mint a fűnyírást extrém sportnak nevezni:D
2013. máj. 28. 19:11
 5/22 anonim ***** válasza:
Amúgy az elég becsülendő, hogy segítesz a szomszédaidnak..
2013. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mert villogni akarnak a nő előtt a pénzükkel, ezzel akarják őket lekenyerezni.

A hülye ribik meg ki is használják a helyzetet.

2013. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mert beválik!
2013. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én is "villogok" vele, de csak addig a pillanatig "levásárlom a csillagokat az égről", a csaj elalél, szúrható állapotba kerűl, de a végén nem kap semmit. Az egyik meg is fenyegetett, hogy ilyen meg olyan keménylegényeket küld rám
2013. máj. 28. 19:14
 9/22 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, hogy pénzzel szeretetet, szerelmet is tudnak venni!
2013. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyébként jól teszed, hogy a tudtukra adod, hogy nem többek 5000 ft-os lotyóknál.
2013. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!