Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felszedtem pár kilót, erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszedtem pár kilót, erre a barátom beszólogat. Jogos a sértődésem?

Figyelt kérdés

Sose voltam vékony alkat,de lefogytam, csak sajnos egy részét visszaszedtem.

Barátom akkor ismert meg amikor le voltam fogyva. Most azonban visszaszedtem,és ma szóba került ez a fogyókúrás dolog. Valahogy feljött a fenekem mérete, erre elkezdi hogy "hát igen nem kicsi". Én meg jól megsértődtem,erre ő fokozta azzal hogy " én elmondom neked a véleményem,mert ez a párkapcsolat lapja az őszinteség".

Annyira rosszul esett,legalább annyit mondhatott volna hogy pont jó a mérete vagy valami...ennyi hazugság szerintem beleférhetett volna.

Mondtam is neki hogy akkor menjen és keressen véknyabbat. Majd jött azzal hogy nem , mert ő csak engem szeret,és nem akar mást.

Kicsit haragszom rá, ha nem tetszik neki az alakom,miért nem keres mást? Miért kell helyette beszólogatni ?


2013. máj. 28. 22:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%

Mert szeret de azért nem akarja hogy egy hízó légy. Tudod arra nem áll fel a kuki. Nem jogos.

20f

2013. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem jogos, hogy megsértődtél. Egyrészt vékonyabb voltál, amikor megismert, másrészt pedig egy jó kapcsolat alapja az őszinteség, miért hazudja, azt, hogy pont jó így, ha neki nem tetszik?
2013. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
Nincs igazad coci!
2013. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
49%

Most áltathatod magad azzal, hogy a belső a fontos, ha szeret, viszont ahogy az első kommentelő is megírta... nos, fontos a külső is a vonzalomhoz.

Miért hazudna? Hogy úgy gondold, nem is kell semmit tenned azalakodért, mert így is príma, miközben nem? Ne legyél idióta. Van szája, beszédre is használhatja. Véleménye is lehet.

A sértődés akkor lenne jogos, ha azt mondta volna, hogy vagy lefogysz, vagy elhagy. Na az jogos lenne.

2013. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Minek veszed fel/magadra, mi lenne, ha viccesen fognád fel? Könnyebb lenne az életed! Hidd el kicsit másként állsz a dolgokhoz, s már is jobb lesz. Tudom tapasztalat. Mér nem ütötted el egy viccel, meg ne hagyd magad szólj vissza persze ne sértőn. van elég gond ezen kívül is az életbe. Szerintem meg tetszik neki, hisz mondta is, h szeret, elfogad, olyannak amilyen vagy, de ha látja rajtad, h felveszed, akkor nem fogja abba hagyni.
2013. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 kovacsdorka. ***** válasza:
28%
Nem hogy örülnél neki hogy őszinte -.- őt lehet, hogy picit zavarja, de bizonyára szeret, ezért akar csak veled lenni. Ha téged zavar a segged mérete, fogyj le.
2013. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
21%
Arrol senki nem tehet, ha nem jon be neki egy bizonyos tulajdonsag. Gondolom te i tudnal olyat mondani ami taszit masokban. A baratodnak ez pont a koverseg, ez van. De legalabb oszinte.
2013. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

hát ez sokmindentől függ, hogy mennyi is az annyi

ha felszedsz pár kilót az nem gond, de ha már szembetűnő a változás engem is zavarna szerintem

szóval igen, kövér nővel én se lennék együtt sokáig...

2013. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki hogy nyugodtan lépjen le, ha akar. Nem tartom vissza,sőt megértem. Jól tudom,nem olyan az alakom már mint amikor megismerkedtünk.
2013. máj. 28. 22:51
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Igenis értékelni kell, ha őszinte. Miért keresne mást? Nem azt mondta, hogy nem szeret, hanem hogy nem kicsi a feneked. Ez nem hiszem, hogy akkora durranás.


Keressetek egy közös sportot, az még jó élmény is lehet. De egy millió otthoni torna és gyakorlat van, egy órát szánj rá. Tetszeni akarsz neki, nem?

2013. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!