Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kristófnak (Éjjel Nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kristófnak (Éjjel Nappal Budapest) akkor is ekkora sikere lenne a nőknél ezzel a stílussal, ha nem lenne ilyen jó a teste?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

kamu az egész műsör o.O

olyan mint a barátok közt csak rosszabb.

2013. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elvonatkoztatva attól, hogy persze kitalált a sztori, de a valóságtól nincs elrugaszkodva.
2013. máj. 29. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak a teste miatt jó ;)
2013. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én oylan vagyok belsőre mint a kristóf, csak nicns kidolgozott testem. sőt macis.


khhmm hát bejön a csajoknak, nem midnnekinek de sokaknak. nem panaszkodom! :)


22/F

2013. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokat számít a szöveg is, ahogyan csábít.:D én is letudok nyomni olyan szöveget hogy elolvadsz a monitor előtt.
2013. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jól nyomja a szöveget tényleg. De az igazi az, hogy érzi, hol a határ, és a átlát a csajok hazugságain, érzéseiket képes manipulálni a kedve szerint.

Viszont gondolom az ilyen ember nem leírja előre egy lapra a dumákat majd felolvassa, hanem spontán jönnek. Ilyen embernek születni kell, vagy be lehet gyakorolni ezt a stílust?

2013. máj. 29. 21:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem gyakoroltam, ezek jönnek maguktól. De ismerek olyat is aki begyakorolja előtte hogy biztos ne tévesszen:D Viszont ez elsülhet rosszul is mert ha a csaj visszakérdez vagy olyat mond amivel zavarba hozza az embert az kellemetlen tud lenni.:D
2013. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval nem gáz, ha lapra felírom a dumákat amiket ellesek a műsorból?
2013. máj. 29. 21:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan ebből a moslékból akarsz? inkább keresgélj máshol.
2013. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hol?
2013. máj. 29. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!