Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 centis farok kicsinek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 centis farok kicsinek számít?

Figyelt kérdés
Oké, hogy nagyjából átlagos, de volt egy lány aki azt mondta rá, nevetve, hogy kicsi, ez nagyon kinyírta az önbizalmam, ez előtt még nem mondta senki.. Tényleg kicsi az, ha tudom használni? Sosem panaszkodott senki, csak ő eddig. :/(kb. 4cm vastag)Lányoknál ez kicsi? És képesek lennének megcsalni, vagy otthagyni emiatt?
2013. máj. 30. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Go and kill yourself.
2013. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsi, tényleg pont átlagos. ;)
2013. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Jajj már ezektől a kérdésektől a falra tudok menni. Nekem 17 de volt olyan barátnőm, hogy úgy harangoztam benne mint az állat.

átlagos méret ,de a nőknek semmi nem elég tök mindegy mekkora és amúgymeg, ha annak a nőnek nem volt jó akkor dugjon magának fel a spray-t és te még annyira hülye vagy , hogy rosszul érzed magad azt a lányt meg úgy vertem volna pofán, hogy felnyalja a padlót:) 20/f

2013. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Az enyém 20 cm, ahhoz képest kicsi. De például a kínaiaknál 7cm az átlagméret, ahhoz képest viszont óriási. Minden relatív. Ez átlagos egyébként, szerintem emiatt ne szégyelld magad. Az fontosabb, hogy tudd jól használni, mint hogy mekkora.
2013. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Azért hülyeséget nem kell elhinni, vagy legalábbis terjeszteni nem kéne, közel sem 7 centi egy kínai/ázsiai ember (vagyis férfi) átlag mérete.

2013. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen átlagos. Ettől függetlenül nem mindegyik lánynak elég. Valaki a fejébe veszi, hogy csak 18cm+ tól lehet orgazmusa meg ilyen hülyeségeket. Nem kell velük foglalkozni.
2013. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a biztatásokat, annyira beparáztatott, hogy féltem az elmúlt hónapban kezdeményezni szexuális kapcsolatot. :)
2013. máj. 30. 20:21
 8/10 anonim válasza:
őő izé nem mindegy mekkora? ha egy lány szeret kis farokkal is szeretni fog:dd
2013. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Embereld meg magad az istenit és ne ezen aggódj, bőven kielégíted vele bármelyik nőt. Légy mellé még önzetlen és ügyes nyelvvel is, és világbajnok lehetsz.
2017. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hányingere van.
2017. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!