Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal összevesztem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal összevesztem, szeretnék neki egy szép, elgondolkodtató szöveget irni. Irnátok nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés
az összeveszés a féltékenység miatt van , szeretnm neki elmondnai hogy nincs oka féltékennek lenni. és hogy mennyire szeretem .. én már minddenhogy kifjeztem és elmondtam. de egy probát még megér.. bizok bennetek !!
2013. máj. 30. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Childre onf distance - Emlékezz rám.


Abbol összevagdosol valami csöpögöset és máris imád...

2013. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Há nehogymá én dolgozzak meg a TE kapcsolatodért, bazeg. :D
2013. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre szerintem semmi nem kell ha megy a féltékenység akkor ott már kur*a nagy baj van..:)
2013. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írj te! Sokkal személyesebb, mintha belinkelsz neki egy számot vagy egy idézetet, és odabiggyeszted, hogy gondolkozzon el rajta.

Légy egyenes!!!


17/L

2013. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ha egy csaj egy zeneszöveget írna, vagy elénekelne vagy akármit csinálna egyáltalán nem érdekelne, az, hogy vette a "fáradtságot", hogy neten 2 perc alatt találjon valamit még nem elég.
2013. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!