Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Szerintetek hogyan szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörös démon kérdése:

FIÚK! Szerintetek hogyan szép egy lány?

Figyelt kérdés

1. ha agyon van sminkelve, tűsarkúval és anorexiás

vagy

2. ha visszafogottan sminkeli magát, kicsit visszahúzódóbb és kicsit teltebb?


2013. máj. 31. 12:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
1.
2013. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem 1. Egy leheletnyivel kevesebb sminkel.
2013. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2.
2013. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
kevés smink vagy semennyi, kicsit visszahúzódóbb, átlagos vagy vékony testalkat
2013. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
a kicsit teltebb az nem azt jelenti hogy kövér. nem akartam a ló két oldalát mutatni mert természetesen nem csak ezek léteznek csak arra voltam kíváncsi hogy melyik jön be jobban esetleg. és a 2-nál meg nem nyomira kell gondolni, hanem pl egy csinos csajra aki természetesen hord magassarkút is tehát nem is erre akartam kilyukadni.
2013. máj. 31. 13:43
 16/20 A kérdező kommentje:
a másik, hogy sok olyan lányt látok akik állandóan bulizni járnak, magassarkúban és olyan ruhákban amikből már a fenekük kint van és agyon vannak sminkelve. amikor én rájuk nézek arra gondolok, hogy miért teszik így ki magukat a pasiknak, mert így teljesen védtelenek. arra vagyok kíváncsi hogy erről a fiúk is így gondolják e vagy ez tetszik nekik?
2013. máj. 31. 13:46
 17/20 anonim ***** válasza:
Bárcsak megélném azt a napot amikor az emberek megtalálják a középutat és nem szélsőségekben gondolkodnak...
2013. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem érzem magam védtelennek, mindegy hogy mi van rajtam. Szerintem nálad elég sok fogalomzavar keveredik.
2013. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"a másik, hogy sok olyan lányt látok akik állandóan bulizni járnak, magassarkúban és olyan ruhákban amikből már a fenekük kint van és agyon vannak sminkelve. amikor én rájuk nézek arra gondolok, hogy miért teszik így ki magukat a pasiknak, mert így teljesen védtelenek. arra vagyok kíváncsi hogy erről a fiúk is így gondolják e vagy ez tetszik nekik?

"


normális fiú ilyennel nem áll szóba, aki meg csak dugni akar, azoknak tökéletesek.

2013. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szar kérdés... a zsírt nem szeretem ,de a csontokat sem... úgyhogy 1,5-öst választom!
2013. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!