Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdezz felelek kérdések fiuknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezz felelek kérdések fiuknak?

Figyelt kérdés

A barátommal kérdezz felelekezünk majd és már eléggé kifogytam a kérdésekből szal szeretnék tippeket kérni. Lehetnek durvábbak is:)

én 15 ő 17:)



2013. máj. 31. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Feldugnál a végbeledbe egy élő egeret?
2013. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Úgy kell megcsókolnod, hogy azonnal megkívánjalak. Tipp: Nem muszáj az ajkaimat használnod"
2013. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első: azt hiszem ezt nem kell megkérdeznem ahhoz h tudjam a választ:P (a durvát nem így értettem) másosik kommentelő köszi ez jól hangzik:)
2013. máj. 31. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik jobbféle machinegun szerinted? A Z-Type vagy a Sapor?
2013. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hasra fekszek és van 5 másodpercet, hogy azt csinálj velem amit akarsz"

"Csókolj végig a mellbimbómtól a köldökömig, szenvedélyesen!"

2013. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Irány a zuhanyzó! Mosd meg a testem ügyelve arra, hogy egy rész se maradjon ki!"

"Inkább síkosítóval v. nélküle szeretsz szexelni?"

2013. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Kötözz meg egy sállal, harisnyával v. nyakkendővel. Három perced van, hogy azt csinálj amit szeretnél!"
2013. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!