Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma találtam a báttyámnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajttt kérdése:

Ma találtam a báttyámnál óvszert és tökre félek. Van egy barátnője akit ki nem álhatok és már hallottam őket szexelni. Eléggé félelmetes hangok jöttek ki a szobából. Anyuméknak nem merem el mondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek. Hogy tudnam őket szétválasztani?
2013. máj. 31. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mitől kéne félned?
2013. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi közöd hozzá, hogy a testvéred kivel van együtt? És szakítsanak azért, mert te nem bírod? Hülye vagy?
2013. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LeftBehind ***** válasza:
100%
Most nem rosszból,de mi közöd hozzá? A bátyád élete,nem? Ha ő azzal a csajjal akar együttlenni,akkor legyen. Ha meg a hangok zavarnak,bármilyen nője lesz,akkor is fognak szexelni szóval legfeljebb szólhatsz nekik,hogy vegyék halkabbra a figurát.
2013. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Amado atya ***** válasza:
100%

Vegyél füldugót, és dugd a füledbe, amikor akció van, és tartsd a szádat.

Esetleg tapintatosan közöld a báTYáddal, hogy legyenek kicsit halkabbak.

2013. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

KÜLÖNÖS én a tesómnál találtam de a barátja hozta és a pillanatban amikor megláttam megfordult velem a világ


ne mond el a szüleidnemk az még rosszebb lenne



hány éves a tesód és te??

2013. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

És? Mégis mit akarnál elmondani anyudéknak? Hogy a bátyád nemi életet él? Nyilván ők is tisztában vannak vele, ha egymásnál szoktak aludni.


És mégis mitől félsz? Ő szereti a barátnőjét, ez a lényeg. Te meg békélj meg a gondolattal.

2013. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy? tesód?
2013. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Semmi közöd nincs hozzá, hagyd békén őket.
2013. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz? Nem téged akar elkapni! Eriggy tanulni!:)
2013. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, ne szólj bele a nagyobbak dolgába. Semmi közöd nincs hozzá.
2013. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!