Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan eszköz hogy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan eszköz hogy rendes lány detektor?

Figyelt kérdés

Mert nem értem a lányokat, ezért sokakkal nem kezdek, mert nem akarok csalódni. Nagyon sok a ribanc. Soha nem értettem miért kell megcsalni valakinek valakit, ha minden rendben.


Van egy lány aki állítása szerint: jófej, nem csak a pénzt szereti, nem iszik, nem cigizik, nincs sok barátja, vicces, kedves, mosolygós, könnyen barátkozó, nincs megelégedve magával, nincs pasija már több éve...


pedig szerintem tök szép, de amúgy bárki próbálkozik nála, mindenkit visszautasít. Leszbikus lenne ezek szerint?????


2013. máj. 31. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neked üldözési mániád van.
2013. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

háhá én ismerek 3 csodálatos lányt :)

abból 2 tőt itt ismertem meg :)

2013. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ccd
2013. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Wtf a kulcsszavak?


Amúgy miért nem egyből mágnes?

2013. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a háztartási keksz erre is jó menny oda a kiszemelt csajhoz kínáld meg ha nem küld el a p*csába akkor norma torma XD


Háztartási keksz 100%-ig magyar termék:D

[link]

2013. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még nincs. De ha feltalálod, pillanatok alatt dúsgazdag leszel, azt garantálhatom. Tudod, mindig jönnek itt a csajok azzal a szöveggel, hogy kiknél ne próbálkozzunk, csak azt mindig elfelejtik, hogy kintről nem lehet olyan egyszerűen megállapítani ezt.
2013. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egy puncimágnes jól jönne
2013. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem létezik.


Lehet, hogy az. Vagy csak válogatós.


A köztes rész nem tudom, hogyan kapcsolódik a két kérdéshez.

2013. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kérdés és a leírás közt nincs összefüggés.

Ilyen eszköz nem létezik.

A pasik is megcsalják a barátnőiket, még akkor is, ha minden rendben.

A lány meg nem leszbi, csak valszeg a nála próbálkozók nem ütötték meg a mércéjét.

2013. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20.57-es,lökött vagy:D
2013. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!