Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Puzsér tízes skálájához ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puzsér tízes skálájához ti hogyan álltok hozzá?

Figyelt kérdés
www.youtube.com/watch?v=qSmaIZUVMzk
2013. jún. 1. 15:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

A 16:21-es vagyok.

Most olvastam újra a válaszomat, és egy-két helyen vannak benne mondattani hibák, amiért elnézést, csak sok mindent akartam leírni, és kissé belekavarodtam. De remélem, hogy a véleményem "átment". :)

2013. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Az meg felettébb gusztustalan, hogy nemi betegséget feltételezve egy vadidegen hölgyről közöl nagy nyilvánosság előtt képet.... mondjuk egy biztos: ha van is, 100, hogy nem a Robitól kapta el...
2013. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A vége felé hireségeket mutaot ha kivágod a képet és agoogle val rá keresel (igen képekel is lehet) megtudhatod van e neki nemi betegsége
2013. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 ivilicious ***** válasza:
jót nevettem rajta :D kb 1 hete láttam
2013. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát ezt a hülyeséget... :D Mert a Peller Mariann aztán gyönyörű. Hlyeség az osztályozás mert mindenkinek más tetszik.
2013. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
osztjátok itt az észt, közben a videó igazi lényegét fel sem fogjátok, csak háborogtok és közben veregetitek egymás vállát olyan témában amiről nem szól a videó de kézakézben fikázzátok. szerintem a video kiváló és vicces.
2013. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ace


Oké, de fogadd el, hogy valakinek nem tetszik. Tyuh, az az indulat, higgadj le, öcsi.

2013. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 16


Úgy látom valamelyik válasz jól felhúzott. Talán csak nem a kocsmában-nőfikázós hasonlat talált telibe?

2013. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

,,mondjuk egy biztos: ha van is, 100, hogy nem a Robitól kapta el.."


És ez baj, vagy mi a fszom van ? Nem tőle kapta el, hanem 1000 másik férfitől.

2013. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!