Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszik a széles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tetszik a széles csípő vékony derék kicsi pocak egy lányon?

Figyelt kérdés
Az öltözőben csúfolnak miatta az osztálytársaim, de nem érdekelnek. Azrt viszont nem tudom hogy a fiuknak bejön e. Azért irtam oda hogy kicsi pocak mert nem vagyok dagadt csak van egy kicsi felesleg a hasamon ami nem vészes.
2013. jún. 1. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

egy kép jo lenne mert "kinek mi a kicsi"

de igy látatlanban szerintem nem vészes. :)

2013. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen általában tetszik a pasiknak.Viszont a kis pocak nem mindig.

Az csúfolódó osztálytársakkal meg nem kell foglalkozni.Vagy vedd el a legójukat.A szellemi szintjük a béka segge alatt van.

Még rájuk nézni sem érdemes

2013. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ennyiből nem lehet megmondani , hogy tetszik e ahhoz látni kell a csajt mert ha már túl sok akkor lehet h k*rvára nem tetszik.
2013. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
az a vicc, hogy ezek a kérdések mindig a férfi ideált írják le, azzal a gonddal, hogy: jajj vajon tetszek a fiúknak? -nagy a mellem, vékony a derekam, és nagy kerek seggem van, de a lányok utálnak, és csúfolnak... jaj jaj
2013. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem annyira durva. de en linkelnék be csak nem tudom h telon h kell (
2013. jún. 1. 17:29
 6/13 anonim ***** válasza:
képfeltöltésre feltöltöd és belinkeled ide. :)
2013. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de nem tom hogy kell linkelni.
2013. jún. 1. 17:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Kép jó lenne tényleg.


Akkor majd ha gépnél leszel felrakod! :)

2013. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem pont az ilyen lányok jönnek be ! :) A kis pocak (ha kicsi) akkor nagyon aranyos
2013. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A "kis pocaknyi" felesleg azt takarja, hogy nem vagy hasban deszkalapos? Mert ha igen, akkor közlöm, hogy ez a normális.
2013. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!