Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei lehetnek annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KatzenMayer kérdése:

Milyen jelei lehetnek annak hogy tetszem egy lánynak úgy hogy én is lány vagyok?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdésem!(gyanakszom az egyik osztálytársamra!) A válaszokat előre is köszönöm!
2013. jún. 1. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán próbálj sokat beszélni vele, meg sokat a szemébe nézni, érdeklődni... Szerintem lehet érezni ha a másik zavarban van, megzavarodik, libabőrös lesz, elpirul, sokat néz, v nem mer rád nézni....
2013. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néz téged.
2013. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha megöleled és zavarba jön akkor valószínű :)
2013. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktam vele beszélgetni,hülyéskedni, mivel egy helyen vagyunk gyakorlaton. Nem vettem még észre hogy zavarban lenne, csak folyton fogdos.És nem csak engem, hanem egy másik osztálytársamat is aki szintén ott dolgozik!
2013. jún. 1. 17:54
 5/6 anonim válasza:
De azal ,hogy lezbi az nem baj. Én belem is van zugva egy lány. De engem nem zavara csaszi söt cukinak is tarttom
2013. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! Az a minimum hogy helyesen írsz!

azal - azzal

lezzbi - leszbi

belem - belém

zugva - zúgva

zavara - zavar

csaszi - csajszi

söt - sőt

tarttom - tartom

Kérdező! Nem minden esetben vonzódik hozzád szexuálisan. Mi is szoktunk ilyenekkel hülyéskedni a munkahelyen, és nekem barátom, nekik pedig férjük és gyerekeik vannak.:) Komolyan csak hülyéskedünk..:)

2013. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!