Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha a barátnőtök cukorbeteg lenne?

Figyelt kérdés

Netán még lenne inzulinpumpája is?


[link]


Ennek mindig rajta kell, hogy legyen, a nap 24 órájában.



2013. jún. 1. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gaz
2013. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz csak tájékoztasson rola, hogy diabetikus édességet vegyek neki :)
2013. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
EZ legyen a legnagyobb probléma a kapcsolatunkban.
2013. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Emberek ***** válasza:
Nem. Ez zavarná a legkevésbé. A barátnőm így is laktózérzékeny, vashiányos, és a többi. Mondjuk eleinte fura lenne megszokni, hogy rajta van, de szerintem nem zavaró. Legalábbis nekem nem.
2013. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Zavarni zavarna, ha cukorbeteg lenne a barátnőm, hiszen mint kiderült, szegény így sem egészséges. Ellenben, ez nem befolyásolja azt, hogy mennyire szeretem, vagy mennyire vonzódom hozzá. Hát milyen szerelem lenne az akkor? :)


És kérdező, ne aggódj, az, hogy cukorbeteg vagy, csak egy tulajdonság... :) Ettől még nem leszel több vagy kevesebb, nem leszel értéktelenebb. Hidd el, nem a legrosszabb tulajdonságod alapján fognak megítélni, kivéve, ha azt sugárzod magadból, hogy ez határoz meg téged. Én speciel biztos vagyok benne, hogy nem állnék fel és fordulnék meg a randin, ha megtudnám, hogy cukorbeteg vagy... Remélem elhiszed, hogy ez tényleg nem olyan nagy baj. :) Persze, a cukorbetegség befolyásolja a gyermekvállalás lehetőségeit, ha jól tudom, de ezen is kár filózni, mert én egy örökbefogadott gyermeknek is éppúgy örülnék, mint egy sajátnak, ha "anyjuk" a szerelmem lehetne. :)

2013. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A cukorbetegség nem olyasmi amit az ember önszántából választ. Akit ez zavarna az valószínűleg nagyon éretlen.
2013. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó olvasni ezeket a válaszokat. :)) Én is cukorbeteg vagyok, sőt inzulinpumpám is van. Több mint 5éve vagyunk együtt párommal. Az elején el se mertem neki mondani, hogy mi bajom van... Sőt nem is tőlem tudta meg. Megkérdeztem tőle, hogy zavarja e... erre csak annyi volt a válasza, hogy: " De hogy zavar, így inkább még jobban vigyázok Rád". Ennél pozitívabb csalódásom még életemben nem volt:). Ezután döntöttem el, hogy igen is felvállalom mi bajom van, és segítek másoknak, ha szükségük van rá. Bár a pumpa nem a legszexibb dolog, amit valaha hordtam :D De hát a szerelem nem ezen múlik :).

Amúgy egy cukorbeteg is szülhet makk egészséges gyereket :)

N

2013. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Orvostanhallgató vagyok, így abszolút nem zavarna.
2013. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 1. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert én meg művesekezelésre járok 3x egy héten. Nekem meg szúrják állandóan a kezemet tűkkel ilyenkor, hogy vért nyerjenek. Legalább az a lány engem is megértene, nem úgy mint akiknek semmi bajuk sincsen.
2013. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!