Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a fogamzásgátlótól, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a fogamzásgátlótól, mit gondoltok, van más megoldás?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és iszonyatosan rendszertelen a menstruációm. Van, olyan hogy 3 hónap után jön meg és megvan 2 hétig és van olyan hogy 2 hét után és 3 napig...Szóval szörnyű...Akinek megemlítem ezt a problémát mindenki azt mondja, hogy semmi gond, irassak fel fogamzásgátlót és az majd helyre állítja. Viszont én világ életemben fogamzásgátló ellenes voltam, sosem szedtem, rengeteg rémtörténetet hallottam róla. Másrészt pedig, a párommal hamarosan babát szeretnénk, sőt az sem lenne gond, ha most jönne, szóval teljesen haszontalan lenne a számomra a fogamzásgátló!

Mit gondoltok? Lehet a problémára más megoldás is? Vagy szánjam rá magam?


2009. okt. 6. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha babát terveztek, akkor most még korai erről beszélni, megoldja egy jó ideig :)

Ha nem akarsz szedni mert félsz, akkor a barátod vállalja át, és húzzon gumit.

De nem értem mitől félsz... én is szedek. Nincs semmi bajom tőle.

L/22

2009. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátlással nincs gond...azt sikeresen megoljuk...Nekem igazából az a kérdésem, hogy van e más módszer arra, hogy rendszeressé tegyem a menstruációm vagy nincs..Mert ugye, rendszertelen vérzéssel babát tervezni is necces...
2009. okt. 6. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül is van még pár megbízható módszer.
2009. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sokak úgy vannak ezzel, hogy szülés után, az addigi rendszertelen menzeszük, óramű pontossággal működik utána. hátha náladis ezlesz.


21 évesen amúgy nem korai még az a baba?

2009. okt. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!