Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen mély egy lány puncija?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mély egy lány puncija? Van egy pont ameddig be tud hatolni valami, és aztán mi van? Onnan simán nem megy tovább, vagy éreznek azon a ponton valamit a lányok? Lehet az ott egy g pont? Csajszik ti feszegettétek már az intim határotokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 22:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

bolond vagy,ezt igy kell kerdezni:Hany uncia a puncija?

De gondolom ez valtozo,140-es csajnak nem nyomhatsz fel egy 30centis branert,de egy 220-as lehet hogy megorul neki.

(nem az iq-rol beszlek,a magassagrol)

2009. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hát én 13 vagyok de nekem kb olyan 15 20 cm..
2014. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!