Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen szerelmi vallomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen szerelmi vallomást küldtek vagy mondtak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Bejössz a barátnőmnek" :DD


A bibi csak az volt, hogy a lány még csak 14 :D

2013. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy nő verset írt. Kicsit meglepődtem.
2013. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyszer névtelen levelet kaptam,egyszer csak úgy mondták,2-szer pedig kaptam verset.

22/F

2013. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sétáltunk, leültünk egy padra, felém fordult és ezt mondta: "... szeretlek." (a ... helyén a nevemmel természetesen :)
2013. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg volt egy lány, aki tetszett nekem, és kaptam a tőle egy szerelmes levelet ... később kiderült, hogy két haverom írta az ő nevében :DD
2013. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
7. osztályos voltam, amikor egy két évvel fiatalabb fiútól Valentin napon kaptam egy szív alakú édességet. Nagyon meg volt rémülve, gyorsan letette az asztalomra és kirohant az osztályból.
2013. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20:55 ez jó :D

lett valami fejlemény utána?

2013. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem lett semmi belőle, szegényt az eset után mindig cikizték, de olyankor kiálltam mellette. Még most is tetszem neki, sokszor látjuk egymást.
2013. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hehe... nem lett volna rossz ha mondtak volna:DDD
2013. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tizenhárom voltam, amikor a srác "szerelmet" vallott. Elvitt egy mezőre és azzal ijesztgetett, hogy jön a csősz és majd jól seggbe lő. Folyton követett. Eleinte barátkozni akartam vele, de aztán megelégeltem a zaklatást és szóltam neki, hogy ez nem oké. Kaptam a postaládámba, egy szerelmes levelet(virággal és fülbevalóval), aminek az volt a lényege, hogy szeret blablabla, de ha visszaküldöm neki a fülbevalót akkor egy rohadt szemét vagyok. :D


Akkor megijedtem(ha már a nem létező csősztől nem), ma már aranyosnak tartom.

2013. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!