Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nincs szerencsém?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nincs szerencsém? Az össze csaj vagy pest vagy dunántúl.. Nyíregyházáról egy csaj sem használja az oldalt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én itt 1 pestivel találkoztam összesen,mindenki Nyíregyházi,vagy Debreceni,vagy Vas megyei volt.
2013. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ilyen a sors keze :)

Én meg Pest környéki vagyok de 2 pestivel találkoztam összesen a többi mind a világ végén élt.

2013. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én is folytn dunántúli meg pesti csajokkal dumálok itt, egysem lenne hajdú-bihari érdekes mód
2013. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is pesti lányokkal beszélgetek itt, alig volt egy-kettőhöz szerencsém, aki viszonylag közelebb lakna.

Egy békéscsabai.

2013. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nos, én is ebben a cipőben járok. Nyíregyházi és környéki lányokkal én is szívesen ismerkednék, sajnos akik itt esetleg rám írtak, azok mind Dunántúlról voltak. Sajnos....
2013. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
…átmentünk társkereső oldalba talán?
2013. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En is nyiregyi vagyok

De en is csak dunan tuli es pesti csajokkal beszeltem

Jah meg vagy 2 erdelyivel

2013. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az nem fordult meg a fejetekben hogy szándékosan is mondhatja az illető a tőletek távoli lakóhelyet?


Ez túl nagy véletlen volna,most ahogy ilyen sokan írtátok a tapasztalatot.

2013. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
én nyíregyi csaj vagyok:D
2013. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!