Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú szájából mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú szájából mennyire sértő az ha egy lányt úgy jellemez hogy "kis zizis"?

Figyelt kérdés
Ma megismerkedtem egy csajjal,mondta hogy kíváncsi volt rám mert egy közös ismerősünk mondta hogy milyen kis zizi vagyok,de nem nagyon tudom, hogy ez sértés volt-e.

2013. jún. 3. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Az hogy hülye vagy :)
2013. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
zizis = zavart elméjű, ütődött
2013. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha jóban vagyunk akkor miért mond rám ilyet?
2013. jún. 3. 23:30
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert te tényleg zizi vagy hogy erről még kérdést is nyitsz itt :) gondolkozz el magadon :D
2013. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez sztem egy aranyos jelző.:D Én is tudnám ezzel a szóval jellemezni a barátnőimet,barátaimat. Ha jófejek,lehet velük hülyülni,akkor zizisek:D Ezen ne sértődj be sztem.:)
2013. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sokat szoktunk dumálni meg hülyülni de azt csak együtt,én még visszafogottabb is vagyok mint ő,a kérdést meg azért tettem fel mert nem nagyon tudom hova tenni a dolgot,azzal meg nem fogom letámadni hogy kinek mit mond:)
2013. jún. 3. 23:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő mást ért 'ziziség' alatt (rosszul tudja a jelentését) - de akkor ő is zizi. :D
2013. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót jelent.
2013. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!