Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élmények, a fitymafék bemetszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élmények, a fitymafék bemetszéséről?

Figyelt kérdés

Jún.18-án fogják megcsinálni a műtétet, csak a féket vágják átvágni.

Beszámolókra lennék kíváncsi.

Nem fognak altatni, e miatt és kíváncsi vagyok, hogy hogy fog zajlani.



2013. jún. 4. 16:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírás miatt :)
2013. jún. 4. 16:17
 2/13 anonim ***** válasza:
nem fog fájni, de kérj oda egy csinos szőke dokinénit nagy dudákkal
2013. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősöm mesélte, ezt csinálták amit neked és leesett a töke úgy kellett visszaragasztani pillanat ragasztóval
2013. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
háhá :D
2013. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
külömben nem baly hogy nem irsz hejjesen
2013. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy hevesebb aktus közben szakadt el.. akkor meg sem éreztem, utána kicsit kellemetlen volt 1 napig kb:)
2013. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

és a műtét után egyből haza lehet menni?

mert 2 nap mulva évzáró, és oda eltudok menni így?

2013. jún. 4. 16:48
 8/13 anonim ***** válasza:

ezeket engem is érdekelnek, mert hamarosan megvan a 60 ezer forint és indulok vele a Potencia klinikára, ha már ilyesmit csináltatok akkor inkább fizetek a magán klinikán, de biztos, hogy lézerrel végzik és nem szikével, hogy varrni kelljen meg után varrat szedés vagy hasonlók...


szóval engem is érdekelne, hogy mennyi ideig kell ott maradni, én úgy tudom max. pár óráig kell maradni, hogy megvárd nehogy egy hirtelen mozdulattal megszakadjon a seb és az utcán kezdjen el vérezni de nagyon...

2013. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
menyibe kerül egy ilyen beavatkozás? ( nem támogat tb ) szikésre gondoltam.
2013. jún. 4. 17:11
 10/13 anonim ***** válasza:
élmény? ne már...
2013. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!