Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon irigylem a sulink 9....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon irigylem a sulink 9. -es csajait? 17L

Figyelt kérdés

Annyi gyönyörű lány van közöttük, és olyan szép alakjuk van! Együtt járnak edzeni. Sírni tudnék a suliban, én szürke egér vagyok, a hajam is fosbarna (szőke-barna keverék), az alakom borzalom, szinte kifolyok a ruháimból, amik ocsmányak, mert nem merek felvenni csini ruhákat, hiszen borzalmasan állnak. Pedig nagyon jó érzékem van a ruhákhoz, amikor vékonyabb voltam, naponta dicsérgettek. Most +25 kg van rajtam...

Annyi lehetőség van bennem, az arcom sem olyan ronda, inkább különleges. De nem tudok változtatni, csak irigylem a többieket, magamat meg sajnálom/sajnáltatom... Valaki tegyen már helyre, nyugodtan lehet keményen is, nálam a finom szavak már nem segítenek. >.<

10. osztályos vagyok egyébként

17L


2013. jún. 4. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Jó de ők már nem biztos,hogy leérettségiznek.

Nem minden a külső!

2013. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknak az ilyen lányok többségben, csak szexre kellenek. Nincs miért irigykedni.
2013. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"De nem tudok változtatni"


Tudsz,csak lusta vagy és nincs akaraterőd.

2013. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

miért engedted magadra azt a 25 kilot? megtartani könnyebb az alakod, mint most fogyni.

de tényleg ez a megoldás (persze nem gebének kell lenni, hanem addig míg jól nem érzed magad)

kezdj el sportolni és helyesen táplálkozni

2013. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az meg a másik,hogy a külső nem minden.Sok minden függ a viselkedéstől és a belsőtől is.Nekem régebben tetszett egy lány,akire szinte minden ismerősöm azt mondta,hogy ronda,de nem érdekelt a véleményük.Szóval ne irigykedj!Legyél önmagad és biztos kelleni fogsz majd valakinek!
2013. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mihez képest +25kg?

Lehet hogy normális alkatod van...mindenki biztosan a 100+-ra fog gondolni,de csaknem.

A csini ruhák felvétele nem kötött jó alakhoz,csupán kellő magabiztossághoz,és itt jön a képbe a súly.Oké,nem mersz bevállalni merészebb színeket,mintákat..De:Ott vannak a kiegészítők,azokat miért nem?

Stílusod se a jó ruháktól lesz,hanem a jó kiegészítőktől,amivel egyedi lesz.

Nem szép dolog az irigység,inkább csodáld őket..és igen,tegyél ellene.Miért híztál ennyit?Betegség?Írd már meg hogy mennyiről mennyire?

2013. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Helló, dagikám! Szerintem borzasztó ez a szám, tarkón bírnám csapni az énekest, de azért hallgasd meg!! :D

Ennyit a "helyretevésről"


Na és most komolyan: Neked nincsenek barátnőid? Nem tudsz valakivel te is edzeni járni? A másik pedig, hogy ne ess abba a hibába, hogy mivel nincs tökéletes alakod, ezért nagyobb, vacakabb cuccokat veszel fel, az sokszor csak tovább ront a helyzeten. IGENIS ÖLTÖZZ CSINOSAN! Ez nem azt jelenti, hogy két számmal kisebb ruhákat vegyél fel, ne kell kifolynod a rucikból, lehet nagyon csini XXL-es cuccokat is találni. Van egy ismerősöm, elég nagy darab nő, de valami állati csinos mégis, mert nagyon jó ruhákat vesz fel, és nem gunnyaszt, hanem szépen, büszkén kihúzza magát.

2013. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Éppen ez az, hogy tudom, hogy lusta vagyok, és nincs akaraterőm! Lányegében ennek a kérdésnek nincs is értelme, csak a fejemben kavargó érzelem-katyvaszt hánytam ide.

Nekem nagyon fontos, hogy jó legyen a külsőm, mert az ad önbizalmat.

2013. jún. 4. 18:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Jaj, a számot lehagytam : http://www.youtube.com/watch?v=XhZ5Rg8CuZo
2013. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem irigykedned kell,hanem tenni azért, hogy jobban nézzél ki!Tessék sportolni!Vannak szerencsés lányok akiknek adottság a jó alak,van akinek tenni kell érte,Te is ezek közé tartozol.Van barátod?Mert a lányoknak az nagy elszántságot ad,van kiért küzdeni.Próbáld meg csak egy hónapig változtatni az életmódodon ha kicsi sikert érsz el akkor az nagy lökést adhat a folytatáshoz.Hajrá!
2013. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!