Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen pasiknak engeditek meg, hogy megfogják a kezeteket (nem randi alkalmával, hanem "csak úgy")?

Figyelt kérdés
Szóval pár lánnyal már eljátszottam, hogy megfogtam a kezüket, pl. arra hivatkozva, hogy más színű a körmük, és megnézem. Meglepődtem, hogy nem húzták el, csak jó néhány másodperc múlva. Nem vagyunk rosszban, bár a nagy részükkel nem is olyan mély a viszonyunk, felszínesen ismerjük egymást, meg pl. elhülyéskedünk, de ennyi. Az lenne a kérdésem, hogy akkor az ilyen jellegű kézfogást "bárkinek" megengeditek-e, vagy inkább csak keveseknek. Ha valakinek megengeditek, hogy így hozzátok érjen, az jelent-e nálatok valamit (pl. hogy kedvelitek az illetőt, vagy ilyenek)? Intim dolognak érzitek-e a kézfogást, és ezért nem nagyon szeretitek, ha így hozzátok érnek, vagy vagytok annyira "nyitottak", hogy lényegében véve bárki megérinthet így benneteket? Köszi a válaszokat.

2013. jún. 4. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha megfogják a kezem, viszont a volt barátomnak a minap megfogtam, vagyis csak éppen hozzáértem, és elhúzta a kezét, látszott, hogy nagyon zavarba jött tőle.. :(
2013. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha valakivel jóbavagyok akkor engem nem zavarna bár a pasik nem igazán merik inkább a barátnők merik jobbban
2013. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!