Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki beleszeret egy zenébe?

Figyelt kérdés
Tehát az érzések nagyon hasonlóak sőt mondhatnánk hogy ugyanolyan érzés mint mikor szerelmes vagy..

2013. jún. 5. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
igen.:D
2013. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
léteznek hasonló agybajok. vannak akik épületekbe szerelmesek.
2013. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudnék mesélni.. :-D
2013. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na jólvan akkor nem csak én vagyok ilyennel egyedül:DD Na de épületbe?
2013. jún. 5. 10:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100% agree! Tudom, hogy mire gondolsz, nekem a zene mindig is a szerelmem volt (ami sosem hagyott el, meg nem is fog ezért jó) Szóval nyugi, nem vagy egyedül! :)
2013. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
haha köszönöm a válaszokat:DD
2013. jún. 5. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Konkrét szerelmet éreztek? Mint egy ember iránt? :D
2013. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából leeht nem is a dalba vagyok szerelmes...Nagyon tetszik egy lány és éppen ezt a számothallgttam amikor ráírtam és kb ez ment órákon át ez az egy dal:D és most majd hétvégén találkozunk..Magyrul mikor ezt aszámot hallo jótérzek:D
2013. jún. 5. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:

7es vagyok. Így már értem, velem is szokott ilyen lenni, olyan, mintha lefényképeznél egy érzést :)

Például akármikor meghallom azt a számot, ami akkor szólt, amikor a volt barátommal először csókoloztam, pontosan felidéződnek bennem azok a pillanatok és az egésznek a hangulata :)

2013. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen pontosan így érzem:D
2013. jún. 8. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!