Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki ad magára és tetszeleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ad magára és tetszeleg a lányoknak, az máris "páwa", vagy "pózer"?

Figyelt kérdés
Különösebben nem izgat a dolog, de ha valaki belinkel magáról egy képet ide és nem úgy néz ki, mint akit a kutya seggéből húztak elő, akkor máris neki esnek ezekkel a jelzőkkel.
2013. jún. 5. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A pávák díszes farktollai azért vannak, hogy tetszelegjenek a nőstényeknek. Szóval igen, azok.


Egyébként szerintem nem gáz, ha valaki foglalkozik a külsejével (én is foglalkozok), de egy férfi nehogy már annyi időt töltsön a tükör előtt, mint egy lány. És a ruházkodás tekintetében is van egy bizonyos szint, amit nem kéne átlépni.

2013. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én tetszem a lányoknak.Viszont sem pózer sem páwa nem vagyok.

Szimplán egyszerűen még is jól öltözöm.Ami viszont sok lánynak feltűnik.Végre egy olyan srác aki nem majmolódik.Van stílusa és megjelenése

2013. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2! És önbizalma.:)
2013. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván aki igényes és ad magára az nem feltétlen páwa vagy pózer. Én ahogy tapasztalom ez inkább azokra az emberekre jellemző akik nincsenek tisztában saját magukkal és felvesznek mindenféle hülye jött ment stílust és így egy ilyen saját magukkal teljesen ellentétes személyiséget tükröznek vissza. Ha megnézed ezt az ember típust 90%-a önképzavaros és elégedetlen magával(vagy tökéletesnek hiszi magát) , de mivel férfiak vagyunk mutatni kell milyen erősek magabiztosak vagyunk és ennek következménye lesz az "éjjel-nappal Budapestből" megismert "Kristóf" aki tökéletes iskolapéldája az idegesítő valójában értéktelen de mégis arrogáns mintaképnek, amiből a mai fiatalok "tanulnak"
2013. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vicces, hogy ennél a témánál mindenki a jól megismert "kristófot" hozza fel

nem baj ha valaki ad magára, igényes és ápolt, csak azért metroszexuális irányba ne kanyarodjon át

2013. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy azt hozzák fel mivel teljesen jó példa vagy szerinted nem?
2013. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "nem úgy néz ki, mint akit a kutya seggéből húztak elő" típus azt jelenti, tiszta, ápoltak a körmei, ápolt a haja, jól öltözködik. A páwa meg azt, hogy úgy néz ki, mint egy csaj. Ebben mi a nehezen érthető?
2013. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7

Egyesek számára sok itt a gyk-en.

2013. jún. 5. 13:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ízlések és pofonok. Nekem is fontos az öltözet, és bár vannak sokan, akik egyáltalán nem figyelnek a ruhájukra, szerintem sok pasi "túl divatosan" akar öltözködni.

Tudsz esetleg képet mugtatni, hogy milyen külsőre gondolsz? Kerestem a neten képeket, akár ezek alapján is elmondhatod, kikre szokták mondani tapasztalatod alapján.


1) [link]


2) [link]


3) [link]


4) [link]

2013. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!