Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbie girl kérdése:

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
öszejöttem egy fiúval , és ez a fiú az exem osztálytársa és az exem elkezdte nekem mondani hogy megveri meg stb de elvileg ő nem féltékeny ,de azért verné meg a barátomat mert ő rólam beszélt az egyik haverjának ? de a barátom néha felhozza az ex barátnőjét és zavar ..ezt hogy közöljem vele?

2013. jún. 5. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szóval azért ver meg valakit, mert beszélni mert rólad valakinek? hány évesek vagytok? 10?
2013. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont így.
2013. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy ki van kivel? Kicsit eltevedtem a kerdes olvasasa kozben. Segitsetek!!
2013. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mondd el neki ;)

a másikhoz meg annyit, hogy az már gyerekes ha azzal fenyegetőzik valaki hogy megveri a másikat...

2013. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy értelmezem, hogy a mostani barátod kibeszél más srácnak, amit az exed hall és nem tetszik neki hogy rajtad csámcsognak mert még mindig szeret? amúgy csak kérd meg kedvesen ha felhozza hogy ne haragudj de tudnánk őt mellőzni? vagy valami hasonlót :)
2013. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!