Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért kardoskodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért kardoskodtok mindig az igazatokért?

Figyelt kérdés

Tömören és röviden. Nem akarnak velem ismerkedni a lányok, mert nem vagyok jóképű, és ezért ha mégis elkezdenek velem levelezni neten keresztül, a kép küldése után alábbhagy a lelkesedés.


Nem egy lánynak küldtem már képet, aki kíváncsi volt, hogy nézek ki. Mindegyik azt mondta, hogy nem vagyok csúnya.

Voltak olyanok is akik szerint helyes vagyok.



Akkor most két dolog van: vagy tényleg simán helyes vagyok, de a lányok olyan felszínesek, és olyan magasak az igényeik, hogy ezt még egy magamfajta srác sem üti meg.


Másik variáció: nem mondanak igazat. Csak tudnám hogy ismeretlenül miért kardoskodnak amellett, hogy ne mondjanak rólam rosszat?


2013. jún. 5. 19:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Első lehetőséghez: hiszen a belső számít. a külső csak annyira hogy egy fokkal szebb legyen mint az ördög...
2013. jún. 5. 19:26
 2/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Küldjél képet, én megmondom az igazat! :)
2013. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hahaha ezt többször nem játszom el. csak ha érdekem is fűződik hozzá.
2013. jún. 5. 19:28
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem is ! :)
2013. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2013. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
A te érdeked, hogy megtudd az igazat :D
2013. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és? úgyse az igazat írod le. többiek se ezt tették.
2013. jún. 5. 19:33
 8/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Miért ne írnám le? Úgysem imserlek téged, nem érdekelne, ha utána megutálsz a válaszom miatt.
2013. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak nem minden lány egyforma? :O :D
2013. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

többiek is idegenek voltak.


és nem fogom addig küldözgetni a képemet, míg valaki mémet csinál belőle. ennél dörzsöltebb vagyok :)

2013. jún. 5. 19:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!