Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem szeretnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem szeretnék olyan lánnyal ismerkedni, akinek volt valamilyen kapcsolata négerrel? Ha félek a nemibetegségtől és attól, hogy újraelcsábul valami négernek?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a fajokról és rájöttem, hogy nem is hülyeség, amit állítanak, lássuk be, vannak különféle embercsoportok, akikkel sok a probléma. Akik sok veszélyt jelentenek az európai emberre és úgy látszik mostmár felnyílt a szemem nekem is ezeket olvasva. Még a gondolattól is rosszul vagyok, ha egy csaj ilyen AIDS-es négerrel akárcsak smárolt is. Nem vagyok rasszista, de ez a sok veszély, amiket olvastam, ráadásul tényleg elég fura a vallásuk a társadalmuk is az afrikai négereknek. Nagyon durva dolgokat csinálnak a gyerekekkel is például. Olyan állatiasak, nem is értem a fehér lányok hogy tudnak velük lefeküdni. Eléggé elszomorít ez engem.

2013. jún. 5. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Haver, szerintem 100%-ig igazad van. Meg gondolj bele hogy ki lehet már tágítva!
2013. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Mert csak afroamerikai lehet aids-es?
2013. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ezenkivül küld el aids tesztre. hozza az igazolást és mehet a banzai... azzal hogy visszaszeret attol meg ne félj. lehet azért hagyta ott mert nem birta a vstag brét.

ami egyébként tévhit mert nem mindne négernek nagy és vastag. (ez csak mellékessen)

2013. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Jogos törekvés, osztom.
2013. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Ku-Klux-Klan hagyományőrző körökben biztosan találsz olyat, aki megfelel a kritériumnak.

de ha a saját értelmi színvonaladon szeretnél barátnőt, ajánlom a Gyakorikerdesek.hu oldalt, a Szexualitás témában nézelődj 15-16 éves lányok után, akik hülyeségeket kérdeznek. biztosan találsz közöttük olyat, amelyik szeret és elfogad téged.

2013. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Stevie Wondert meg kérdezi a riporter:

és mondja csak önt nem zavarja hogy zenész létére vak?

mire ő : egyáltalán nem, az sokkal jobban zavarna ha nigger lennék xDD


vagy valahogy így van :D


amúgy igaz igaz ami leírtál.

2013. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 The Other ***** válasza:
100%

Foley, nem kötekedni akarok, de az "afroamerikai" kifejezés elég gáz Európában. Bocsi, de attól tényleg égnek áll a hajam, amikor pl. egy szudáni származású, Franciaországban élő bevándorlót így hívnak. Mi a franc köze van neki Amerikához?


A témához szólva, teljesen megértem a Kérdező álláspontját. Én se kezdenék olyan lánnyal, aki már ilyen komolyan vette a manapság divatos multikultit. Ez tényleg nem vezet sok jóra hosszútávon...

2013. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Fogalmi zavarok a válaszok között. Afroamerikai ≠ néger. És a néger magyarban nem rasszista szó, még ha más nyelvekben az is. Magyarul a nigger a rasszista, el is szégyelltem magam, hogy ezt leírtam.


Egyébként ez nekem se férne bele. Mármint nem kellene egy olyan lány tartós kapcsolatra, akinek esetei a négerek.

2013. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Büdös mocskos rasszista vagy mi az, hogy nem akarsz másodhegedűs lenni egy néger után. Sőt mi az, hogy nem mutatod be édesanyádnak a csajod volt pasiját. "Multiculture is good"
2013. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor az etnikumot kérdezik bármilyen kérdőívben,akkor ez a helyes kifejezés.

A fehérre,meg a "kaukázusi" még akkor is,ha nem ott él.

Csak mondom.

2013. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!