Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés

Tudod, hogy meghalsz 2 nap múlva.


Mit választasz és miért?


A.) Összejöhetsz azzal, akire mindig is vágytál az életedben, de csak 2 napig élvezheted vele a szerelmet, aztán meghalsz.

B.) Megvalósítod a legnagyobb álmodat, de csak 2 napig élvezheted a gyümölcsét, aztán meghalsz.

C.) Életben maradsz, de sosem leszel boldog a szerelemben, és a legnagyobb álmod sem fog valóra válni 100%-ig.


2013. jún. 5. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Magyarországon élek, ha a Blahán vagy a nyugatinál kapok állást két nap és meghalok. Jó a kategória mellesleg. Felizgattál. :P

A legnagyobb álmom, hogy összejöjjek akire vágytam az életemben, válassz te kedved szerint A vagy B.

2013. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

C

Mivel az A lehetőség több, mint 7ezer km-re van tőlem, és maga az út 1 nap..

a B pedig azért nem, mert az A az álmom...

marad a cé, azaz a belenyugvás, de legalább a családom boldog lesz, h élek :)

2013. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A szerelem érzése amúgy is csak pár évig tart, jobb esetben 3-4 évig. Szóval, ha nem leszek égetően szerelmes, túl fogom élni. Tökéletesen elégedett leszek azzal is, ha leélem az életem egy olyan férfival, akivel kölcsönösen tiszteljük egymást, tudunk együtt működni, megvan a testi vonzalom (ugye, az még nem szerelem. nálam legalábbis) és képesek vagyunk kompromisszumokat illetve konszenzust kötni.

A legnagyobb álmom pedig eddigi életem során folyamatosan változatos képet mutatott. Szóval meg fogok elégedni kisebb sikerekkel is.

Ergo, a 3-ast választom.

24N

2013. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a C! Már valahogy nem hiszek a csodákban, és sosem voltam álmodozó típus!
2013. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha a B-t választom és az a legnagyobb álmom, hogy örökké fogok élni, mi történik? Mert ha megvalósítom örökké fogok élni. Ha pedig meghalok, akkor nem valósítottam meg a legnagyobb álmomat, tehát a B miatt nem halok meg.
2013. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. Az alábbi lehetőségek közül válazthatsz, amik fel vannak tüntetve.
2013. jún. 5. 23:14
 7/17 anonim ***** válasza:
A C-t. A boldogság relatív és a szerelemben amúgy sem mindig boldog az ember, viszont lehetek boldog szeretetben, ilyen kitétel nincs, ha jól olvasom. Nagy álmaim nincsenek, csak apró hétköznapiak, úgyhogy a B-ről könnyen lemondok.
2013. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
C inkább élek, élni jó :) És szerelem nélkül is lehet boldogság.
2013. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
C, nem is kellenek a szélsőséges érzelmek, az apátia kellemesebb.
2013. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A! Mert szerintem az élet egyetlen igazi célja, hogy szeressünk és szeretve legyünk, minden egyéb sokad rangú.
2013. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!