Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy pontosan hol jó neki? Hogyan találhatnám meg azt a pontot?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt akarta, hogy kézzel elégítsem ki, már régebben sokszor kielégítettem, mindig mondja, hogy hol jó neki, a csiklójánál szoktam ujjal, és mindig mondja, hogy pontosan hol a legjobb érzés neki, én persze nem érzem amit ő érez, így mondania kell, de ma elfáradt az ujjam és nem tudtam befejezni, és most mérges vagyok magamra és csalódtam.

Még is honnan kéne egyből tudnom, hogy neki pontosan hol a legjobb a csiklójánál?Mert mindig máshol szereti, és ha nem csinálom jó pár hétig akkor ha nagyon gyorsan akarja elfárad a kezem.


2013. jún. 6. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, menj ki néha a konditerembe, jobb ötletem nincs...
2013. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát... Ha mondja hogy hol jó, akkor ott csináld. Amúgy a csiklót lehet érezni (kis gömböcske), ha a barátnőd eléggé fel van izgulva. Másik meg, elképzelni sem tudom hogy fáradhatott el az ujjad, csak simohatni kell, masszírozni azt a csiklót, nem valami nagy munka, még ha gyorsan akarja, akkor sem! Harmadik: ha az ujjad elfáradt, miért nem fejezted be nyelvvel?
2013. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mert nem engedte, befordult a fal felé és kész, azért nem fejeztem be nyelvvel.

A másik meg, hogy attól, hogy az egyik lánynak simogatni kell a másik lány teljesen máshogy szereti, pl. barátnőmnek gyorsan és erősen kell a csikló alatt felfelé húzogatni és ebben fáradt el az ujjam, mert rég nem csináltam, és én úgy akarom, hogy ne is kelljen neki mondani, hogy pontosan hol jó, pl. egy kicsit balra vagy jobbra, mivel nem érzem amit ő érez, és ez miatt úgy érzem nem vagyok elég jó.

2013. jún. 6. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyire duzzogós? Befordul a fal felé ha elfárad az ujjad? Hát akkor meg is érdemli... Nyelvvel pedig sokkal jobb.
2013. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!