Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elromlott a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elromlott a szexuális életünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

kb két éve házasok vagyunk.. a szex egész jól működött nálunk, és egyébként is jól megvagyunk, szeretjük egymást.. de az utóbbi fél évben - egy évben valami megváltozott..nem kíván a férjem, nem ér hozzám, ha próbálkozok nála elzavar hogy fáradt vagy nincs kedve.. és ebből elegem van.. ritkán csináljuk, akkor is csak azért mert kiharcolom.. és kb 5 perc az egész.. ő elmegy és ennyi.. boldogtalan vagyok.. már mondtam neki és be is ismerte hogy az ő hibája.. de akkor egyszer újra jó volt minden és azóta sem.. mi lehet a gond? nem csal meg az tuti.. nem lehet egészségügyi baja? vagy milyen módszerek, gyógyszerek, taktikák vannak még? köszi előre is...

nő 29, férjem 34


2013. jún. 6. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
BIztos nem csal meg a férfjed? Azért tudd biztosra és nézz utána! Ha ez nem akkor lehet stressz, fáradság egészségügyi probléma bár mind kettem nagyon fiatalok vagytok szvól szerintem lehet hogy valami érzelmi gond
2013. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te odafigyelsz magadra? Nem bántani szeretnélek vagy ilyesmi, de velem is voltak ilyen gondok, bár mi nem voltunk házasok, 5 év után nem kívántuk egymást. Mi szét is mentünk.

Próbáljatok meg újítani, illetve, ha tudja, hogy vele van a gond, akkor beszéljétek meg, nem veszekedve, nem vádaskodva. Türelmesen, szépen, nyugisan, hogy mi lehet a gond. Mondd meg neki, hogy nincsenek negatív következmények, őszintén szeretnéd vele megbeszélni, mert ezt csak úgy lehet megoldani és hogy te már nem érzed így jól magad. Vagy forduljatok szakemberhez.

2013. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy nincs összefüggés a mondandómban. Szóval én felszedtem 12 kilót, amit szóvá tett, én rosszul éreztem magam, nem közeledtem és nem hagytam, hogy közeledjen. Minden baj volt, amit csináltam, piszkált és minden baj volt, amit csinált.

Mi nem beszéltük meg, ezért lett vége. Szeretném, ha ti megtudnátok beszélni. Akár mutasd meg neki ezt az oldalt, hátha ráébred, hogy tényleg komoly gond van. Szurkolok nektek.

2013. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!