Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szám emlékeztet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szám emlékeztet az exeitekre?

Figyelt kérdés
Épp az előbb hallottam meg egy számot ami az első szerelmemre emlékeztet és kíváncsi lettem:)
2013. jún. 6. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hell Song - String Quarter

http://www.youtube.com/watch?v=X8O1nJG8Oog

Hegedűs volt

4 hónap

legnagyobb szerelmem :(

2 éves kapcsolatomat nem szerettem így.

2013. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Eddig csak párba hallgattam bele:) de ez az utolsó:o nagyon szép:s
2013. jún. 6. 22:02
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát megint itt vagyok, hogy elkezdtem törölgetni az eddigi kérdéseimet, gondoltam belekukkantok ebbe:)

Végig hallgattam mindet...furcsa, hogy egyedül Nárcisztikus Nárcisz tette fel a kérdést, hogy "melyikre?"..:) Mindenki kapásból csak egy exére gondolt szerintem:) Tulajdonképpen engem sok szám emlékeztet az exeimre..de ha meglátnék egy ilyen kérdést..csak az első(és eddigi egyetlen szerelmemre) exemre emlékeztető számokat linkelnék:) ami azért elég sok van:D

2013. júl. 17. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!