Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok. Első randira ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok. Első randira ti szoktatok vinni valami csekélységet/értékelnétek ezt a gesztust?

Figyelt kérdés

Tehát én konkrétan egy szál virágra gondoltam. Társkereső oldalon "ismerkedtünk meg" és ha lesz randi... akkor ... szerintetek csak magamat vigyem, vagy mondjuk egy szál virággal kézenfogva állítsak oda ?


23 F


2013. jún. 6. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez függ a stílusodtól, a lánytól is. Ha csak azért gondolod, hogy viszel, mert valaki mondta, akkor ne tedd. Nem ciki sem a virág, de az se baj, ha semmit nem viszel.
2013. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha első találkozó lesz akkor még nem feltétlen kell hogy legyen nálad valami. Bár nem baj, de ezt inkább érezned kell. Ha valamilyen szinten megismered a neten akkor biztos lesz fogalmad róla hogy mit szeret, mi az amit értékel, mi az amit nem. Az sem jó ha túlságosan nyomulsz, főleg így az elején, mert ennek lehetnek hátrányai.
2013. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyos, csak gondolj bele, egész randi alatt cipelheti, utána hazafele.. stb. Valami kisebb cuki elrakható ajándék?
2013. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én túlzásnak érezném, bár én sosem szerettem virágot kapni (talán apám miatt, aki kötelességszerűen adott mindig nőnapkor, amúgy le se szart).
2013. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha magad viszed, s adod bőven. Virág túlzás, amúgy egy "halott" virág nem jó. Nekem elég volt, h találkozhatok Vele, boldog voltam a tudattól. Ha mindenképp szeretnél vinni valamit, akkor egy kis csoki, az ugyanis oldja a feszültséget. Sok sikert!
2013. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!