Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyerzem a baratnom tobbet er...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyerzem a baratnom tobbet er mint en. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez mindig is igy volt...

Most lett egy baratom.Ok mind a ketten eleg nepszeruek sokan ismerik oket itt a varosba..

A baratnom mar ismerte regebbrol a baratomat es eskuszom tobbet tud rola mint en...Annyira faj...

Multkor mondtam baratnomnek hogy a baratom most az edzojevel van o pedig egybol ravagta az edzoje nevet pedig en csak aznap tudtam meg ki az edzoje holott az en baratom.

A baratnom regen.mindig azt ereztette velem hogy kevesebb vagyok nala..es most pocsek erzes..ugyerzem a baratom jobbat erdemel nalam sokkal.Olyat mint a baratnom

Mit tegyek ezzel az erzessel??

17/L


2013. jún. 6. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, te érdemelsz jobb barátnőt. Csak kihasznál, a te földbetiprásoddal növeli az egóját, hajtsd el a francba.
2013. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért érne a barátnőd többet nálad? Mert népszerű és sokan ismerik? És akkor mi van? Attól még nem biztos, hogy jobb ember mint te vagy, az sem biztos, hogy okosabb, értékesebb vagy tudom is én minek látod őt....

Van egy hírem a számodra: egyedi vagy és különleges. És aki ezt nem látja, az nem is érdemli meg.


Ne nézd le magad, mert a negatív gondolatok veszélyesek: ha te kevésnek tartod magad, más is annak fog tartani. Próbáld növelni az önbizalmadat, próbáld szeretni és elfogadni magad. És jegyezd meg: a népszerűség semmit nem jelent. Ami a mélyben rejlik, az viszont mindent.

2013. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!