Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiányon hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányon hogy lehet segíteni?

Figyelt kérdés
20/N vagyok, és nagyon szeretethiányos. Jelenleg nincs párom,2 hónapja lett vége a kapcsolatunknak. 2 barátom van,akik megadják a törődést és érzem h szeretnek,de ez nekem nem elég. Vágyom valakire,akinek én vagyok a legfontosabb vagy ilyesmi. És most bármelyik elviselhető kinézetű és "belsőjű" fiú udvarol nekem,én máris "belezúgok",de én ezt nem akarom... Csak az iránt akarok ilyet érezni,aki tényleg megfog,akiben meg van az a "plusz"!
2013. jún. 7. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:

A probléma nem az, hogy nincs párod! Biztos vagyok benne, hogy amikor volt párod, akkor is nagyon 'needy' voltál. Mindig azt akartad hogy foglalkozzon veled, törődjön veled, stb. Ha nem keresett egy ideig akkor ugyanilyen rossz kedved volt.


Szeretethiány, ilyen csak a gyerekeknél van normál esetben. Van, aki már 13-14 évesen kinövi, te 20 vagy, és még mindig... Biztos, hogy történt valami a gyermekkorodban, a szüleid nem fogadtak el olyannak, amilyen vagy, pl. mindig piszkáltak hogy legyél jobb tanuló, ilyesmi. Ezt gondold át szerintem. Egy 20 éves nő nem szeretethiányos. Egy 20 éves NŐ önálló, kapcsolatban szerelmes és nem kisajátító. Persze, teljesen rendben van ez, ne gondold, hogy bármi baj van veled, nagyon sokan ilyenek ennyi idősen még. Ezen túl kell esni.

2013. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nyee válasza:
tudom milyen, én is ezt érzem kb... csak nekem már egy éve ez van:D hát fontos hogy legyen önuralmad, legyen kritikád, hogy nem adhatod oda magad akárkinek, még ha szeretnéd is... csak várj türelmesen és kösd le magad, mert akkor nem fog kínozni a vágy hogy ott legyen veled valaki, aki törődik veled és a tenyerén hordoz
2013. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Vágyom valakire,akinek én vagyok a legfontosabb vagy ilyesmi."


Amúgy nyugi ez az illető megvan :) Méghozzá éppen egy szobában veled. Csak még lehet hogy nem találtad meg.

2013. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nem is értem a válaszokat.


Most komolyan nem lehet szeretet hiánya valakinek felnőttként?


40 évesen is szeretet hiányom van. Vágyom arra a valakire aki megadja azt a pluszt amit eddig más nem adott meg vagy nem tudott megadni.


Nem értem miért lenne ez kinőhető?

2013. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 13:52 mert 40 évesen sem tartod magad megbízhatónak. Félsz hogy egyedül nem tudsz megélni, félsz hogy megbántasz másokat, félsz, hogy nem vagy elég vonzó, nem ismered el az értékeid, stb.


Ilyen van, nem mindenki növi ki, az anyám is ilyen volt, amikor gyerek voltam volt hogy meg is vert amiért (szerinte) nem szerettem eléggé. Persze ez egy szélsőség példa volt gondolom te nem vagy ilyen, de Ő bőven 40 fölött is olyan éretlen, hogy időnként nem meri a boltban megszólítani az eladókat, nem mer telefonálni stb. Van ilyen, persze vannak fokozatok, de nem mindenki nő fel, van, akinek 40 évesen is gondjai vannak az önállósággal. Ez a szeretethiány.

2013. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én lassan 20 leszek és mindig úgy alszom el hogy egy kislányt képzelek a párnám mellé xdd

persze nem vagyok pedó, de csak így tudok elaludni, nah ez is szeretethiány, de nem szeretek bele bárkibe, sőt egyre ritkább nálam, különbözőek vagyunk

F

2013. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

06-07 16:24


Egyáltalán nincs bajom magammal. Önálló vagyok és nem félek ilyen dolgoktól. Szal ez nem jött be :)


Szerintem teljesen más oldalról kell a szeretet hiányt megközelíteni. Nem az önállóságon keresztül, mert SZERINTEM ennek semmi köze hozzá.

2013. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves fiú vagyok és nekem még sosem volt barátnő, de olyan emberi kapcsolat se hogy mondjuk haverokat átöleltem vagy lánybarátoknak puszit adtam volna vagy megfogtam volna egy lány kezét tehát nekem ezek még nem voltak. Így nekem nagy szeretethiányom van, viszont nem tudnám elképzelni magam hogy mondjuk adnék valakinek egy puszit mert akkor az már nem én lennék ezt szoktam gondolni meg ilyesmi. 20/f
2013. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok: Egyébként én is azt csinálom hogy néha éjszaka amikor alszom megfogok egy párnát és azt szktam ölelgetni aztán így alszok:D:D Persze nem mindig.:D
2013. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!